Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nincs kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincs kedvem elmenni az esküvőre?

Figyelt kérdés

A párom haverjának lesz esküvője, de nekem nincs kedvem odamenni jó képet vágni meg mulatni sincs kedvem. Már évek óta másba vagyok szerelmes és ez miatt vagyok ilyen.

Ha meg ott is észreveszik rajtam akkor persze kérdezgetik mi a bajom, de meg nem mondhatom . Leégetni se akarom a páromat.


2019. szept. 20. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Akkor nem mész. Elmondod hogy a @t sem érdekli de sok boldogságot.

A párod haverja nem rokon, nem családtag. Ki nem szarja le.

2019. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő nem akar egyedül menni mert az gáz. Nem beszélünk már hetek óta, nem értem minek nekem odamenni eljátszani, hogy minden oké.
2019. szept. 20. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Azert remelem, vagod hogy itt nem ez az eskuvo a legnagyobb gond...
2019. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Savlekotő ***** válasza:
92%
Talán szakítani kéne ha évek óta más kell minek jöttél össze vele? Nem homokba dugni kell a fejed igy is mindenki tudja h szar az egész évekig nem lehet megjátszani érzelmeket,szex közben is megjátszod v az sincs v mint a fadarab tűröd? Ha meg hetek óta egymáshoz se szóltok baromira nem az esküvőn kéne problémázni,ha már kedved sincs kifelé játszani..
2019. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt az esküvő a legkisebb probléma.. Ha évek óta másba vagy szerelmes, akkor mi a szent szart keresel még mindig a párod mellett? Tényleg ennyire jó érzés egy utolsó gyáva, kapcsolatfüggő féregnek lenni és így kihasználni?
2019. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha életedben először kipróbálnád, hogy milyen őszintének lenni?


Tudod, legalább csak úgy, a hecc kedvéért, ha másért nem is.


A többit, az előző kommentelők leírták...

2019. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2019. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!