Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek szokott segíteni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szokott segíteni ha veszekedés után hagyjátok egy kicsit a másikat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha esetleg nincs megbeszélve és kicsit később beszélitek meg, hagyjátok pár napig békén a másikat.

Azoktól kérdezem, akik szoktak veszekedni, nem azoktól akik nem.


2019. szept. 20. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mindenképpen jót tesz, ha 1-2 órára békén hagynak ilyenkor. Megnyugszom, elkezd a másik hiányozni, majd összemosolygunk és megöleljük egymást... elnézést kér, aki igazságtalan volt és megbeszéljük higgadtan.
2019. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, de csak akk ha ezt igényli.. ha am megakarja beszélni de te hanyagolod az csak mégrosszabb.
2019. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Én, sajnos elég hirtelen haragú nő vagyok (milyen meglepő) és sajnos, a vita hevében képes vagyok, még magat is még jobban felspékelni.


Szerencsére, a párom már ismer, tudja, hogy könnyebben lehiggadok, ha békén hagy egy kicsit és másnap értelmesebben meg tudjuk beszélni, vagy az is lehet, hogy túl is lépek rajta és már, nincs is miért vitázni.


Ezt, nyilván a kisebb fajsúlyú vitákra értem.


Ha valami komolyabb, azt jobb azon nyomban megbeszélni, de ez esetben is áll, hogy egyedül könnyebben lehiggadok.

2019. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
A veszekedés, vagyis az egó pont abból az illúzióból fakad, hogy létezik a "másik". Valójában minden egy. Ha tudnád, hogy minden egy, és nem csak egy hit lenne számodra, akkor egyszerűen létre sem jönne a veszekedés, mert ismeretlenek lennének számodra azok az érzések, amiket akkor érzel, ha "megsértve" érzed magad. De valójában senki se tud téged megsérteni. A te döntésed, ha sértettséget érel. Megbántani nem lehet, csak megbántódni.
2019. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Kb évente egyszer veszekszünk bármin is, de soha soha nem zárjuk le addig amíg meg nem beszéljük rendesen. A franc se fog napokig fújni a másikra meg hülyeségeken agyalni, napokig aggódni azon, hogy mi lesz. Mind a ketten úgy gondoljuk, hogy ennek nincs értelme, ha probléma van az azonnal legyen megoldva.

Ahol ilyen hagyjuk a dolgot pár napig típusú viták vannak ott mindig azt látjuk, hogy végül semmi nincsen megoldva. Van talán egy bocsánatkérés pár nap után és élnek tovább ugyan úgy de magára a problémára nem születik megoldás, csak jegelik a dolgot. Aztán folyamatosan veszekszenek ugyan azon a pár dolgon amit annyira egyszerűen meg lehetne oldani ha ott helyben megbeszélnék normálisan.

2019. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2019. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy nagy szerelmem, akivel ha haragban vagyunk, akkor hetekig, hónapokig nem beszélünk. Szerintem ez amiatt van, hogy csak én vagyok szerelmes. :-D Vagy ő túl egoista.
2019. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!