Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar olyan hogy kitarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan hogy kitarto voltal amikor mindenki azt mondta hogy hagyd es vissza kaptad vegul?

Figyelt kérdés

sziasztok

Lehet kisse furan fog hangozni a tortenetem es kerlek ne irjatok,hogy hagyjam mert nem fogom inkabb ha esetleg barmi tanaccsal szolgalnatok... megkoszonnem.


van egy lany csupan 2 honapja ismerkedunk de sajnos a legrosszabb idoben mert egeszsegugyileg nem voltam a toppon es igy nem tudtam neki azt adni amit szerettem volna...se talalkozni. csak maradt a minden napos cseveges de annyira megledveltem egy ido tajt,hogy az valami hihetetlen. talalkoztunk vegul ahol nem ereztem meg mindig igazan jol magam igy elmentunk hozzam,film,csok,eros ossze bujas,beszelgetes masnap delig alvas csok ,olelkezes aztan napokig szivezgetes minden jo es hirtelen 1 hete bumm.. meg valtozott.. kerdeztem,hogy mi tortent? mondta minden ok csak faradt majd vegul par napja dobta a dolgot.. es egy normalis magyarazat nelkul sot ezen annyira ossze vesztunk,h tiltott is... furi mert eddig nagyon jol meg voltunk ea o is mondta h mindenben passzolunk... es most h ujra jol vagyok egyszeruen nem szeretnem ezt elengedni es kiharcolni masodik eselyt hogy bebizonyithassam milyen is lehet velem... Gondoltam varok 2 hetet aztan ra irok valahogy egy kitalalt indokkal nem konyorogni meg akarni h probaljuk meg.. vmi pozitov semleges tena inkabb... hogy meglattam ezt es eszembe jutottal... eltuloztunk multkor a vitat,hogy vagy stb..



2019. szept. 21. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez semmi köze az eü állapotodnak. A lány simán csak nem akart többet, mondjuk elég gyáva húzás volt részéről, hogy nem mondta meg őszintén, de a nem az nem. Ne erőltesd a dolgot, hagyd, ez ennyi volt.
2019. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan egy olyan sunyi nő után loholnál, akinek még ahhoz sem volt vér a pucájában, hogy őszintén dobjon téged?
2019. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom,h hulyen hangzik de az a baj,h ezt le szamitva egyszeruen tokeletes volt minden teren... es persze ha eszemre hallgatok hagynam de ha a szivemre kuzdenek es probalnam megtudni mi is tortent egyaltalan
2019. szept. 21. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Kitartó voltam és visszakaptam.El is átkoztam azt a napot.

Jobb ha hagyod ezt a hisztérikát.

2019. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnálom de tényleg hagynod kell ezt a nőt.

Írtad, hogy tökéletes volt minden téren. Ezt mégis miből szűrted le? 2 hónap alatt úgy, hogy egyszer találkoztatok? ne haragudj, de ez alatt nem tudtad annyira kiismerni, hogy máris tökéletesnek gondold. Csevegtetek, majd jött az első találkozás és nem jöttél be neki. Sajnos ez van. Elmondhatta volna a szemedbe őszintén. Nem tette. Annyira mégsem tökéletes.


De a kérdésre válaszolva: Igen, volt, hogy kitartó voltam a páromnál. 1 éve kapcsolatban voltunk és egy olyan ismerősöm győzködött, hogy szakítsak, akinek azóta már a harmadik pasija van, mert mindben talál hibát. Nekem pedig még ugyanaz, és nem bántam meg, hogy nem hallgattam rá.


26N

2019. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!