Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar fél év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar fél év után is hogy sok emberrel volt előttem a párom?

Figyelt kérdés

Én a 10. Ember vagyok akivel együtt van,de voltak neki sima szexkapcsolatai is,tini korában 30+ os fickókkal is.

Együtt vagyunk fél éve,tudja hogy nekem ő az első komolyabb kapcsolatom,és én is hogy előttem sok emberrel volt,és az ő elmondása szerint az nem is sok.

Nálam mindig előjönnek a gondolatok hogy miért jött össze mindenkivel,főleg csak a szex miatt...

Jól elvagyunk,csak miért nem tudom feldolgozni hogy csak a sokadik vagyok,pedig tényleg nagyon szeretem a lányt.

Azt hittem ez az érzés el fog múlni idővel,de mindig előjön.

Hogy tegyem túl ezen magam?

23/f



2019. szept. 21. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Úgy hogy szakítasz. Ez mindig benned lesz.
2019. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Azért zavar, mert neked nem volt lehetőséged több nővel lenni és valamelyest irigy vagy rá, úgy érzed ő tapasztaltabb, több mindent kipróbált. Arra viszont nem tudok válaszolni hogyan tedd magad túl, mert ez agyban dől el, hogyha mindent megkapsz barátnődtől...
2019. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

Tényleg nem sértés, kifogtál egy címeres k...t.


Miféle tinikorában, mikor te is 23 vagy...ő mennyi?


AZONNAL KIRÚGNI! A k..a az marad mindig. Velük szigorúan tilos a kegyelem!


FÉRFI 40

2019. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ő 26.

Elvileg megváltozott,és ő is szerelmes belém.

Azt látom eajta énis,csak ennyi partner után már nem tudom mit gondoljak...

Elmúlik ez a szar érzés,de mindig visszajön ha féltékennyé akar tenni.

Mindent megbeszélünk,de ezt nem lehet ,mert annyit mond hogy kivánta az illetőt és szexeltel,ennyi...

2019. szept. 21. 12:03
 5/21 A kérdező kommentje:

Az elsőnek írom hogy túlságosan beleszerettem hogy most szakitani tudjak.Mielőtt lefeküdtünk azelőtt kérdeztem hogy mennyi partnere volt,de akkor már késő volt...Senkire nincs ráírva..

És ahogy telik az idő egyre jobban féltem bárkitől...És attól is hogy biztos volt nálam jobb..

2019. szept. 21. 12:06
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Huuu.. 23 éves létedre elég gyerek vagy. Kapaszkodj meg. Többszáz férfival lefeküdtem, ez volt a munkám, mert tiniként anyám kib.ott otthonról. De magánéletben sem voltam egy szende szűz. Jelenleg férjem van. Rohadtul nem érdekli mi volt előtte, mert 5 éve, mióta vele vagyok nem volt mással kapcsolatom. Szerintem ha neked fontos, hogy hány partnere volt a barátnődnek, akkor keress egy másik lányt akinek Te vagy az első.
2019. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Menjél mellette csajozni. Még be nem hozod a párodat.
2019. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

26 evesen a 10 pasi egyaltalan nem sok, ennyi nekem is volt. Mara ferjem es gyerekem van. A ferjemet nem erdekli, ugyanis neki is sok noje volt elottem - veled ellentetben.


Amugy jo hulye a csajod, hogy oszinte volt. Harmadolni kellett volna, hogy ne borzolja fel a gyenge lelkedet.

2019. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Figyu,a nők többsége ilyen múltal rendelkezik.Az ősi szakma kifejezés sem véletlenül van,így építik a jövőjüket.Ezt vagy elfogadod,vagy maradsz csak a szexuális jellegű kapcsolatoknál.Az utóbbinál érzelmileg nem csalódhatsz.Mondanám hogy keresél egy tiszta múltú lányt,de nagyon ritka.
2019. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%

OFF:#6 A kérdező nem gyerek attól,hogy te k**válkodtál és a faszidnak ez belefér🤷‍♀️

ON: Ezt az érzést nem fogod tudni leküzdeni.Megértem,nekem se kéne egy mindenki babája,pláne,ha utána meg féltékennyé is akar tenni vele.Miket tesz amúgy, és miért?

2019. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!