Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam felnőtt fiaimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam felnőtt fiaimnak hogy az apjuk megcsalt engem, félek hogy mástól megtudják előbb utóbb?

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennél több infó kellene.

Mikor? Hogy derült ki? Együtt vagytok? A fiúk veled/ veletek laknak?


???

2019. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szakítani akarsz emiatt vagy mi?

én a helyedbe lennék nem mondanám el, persze függ attól hány évesek ha ilyen 30 vagy 30+ akkor lehet elmondanám de ezalatt nem hiszem

2019. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy rájuk tartozna. Ha válni akarsz, és indoklást kérnek,akkor elmondhatod. Egyébként magánügy.
2019. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,az előző jól írta. Indoklást is kérnek. Kendőzetlenül. Megfogják kérdezni az apjukat is,a miértről.
2019. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod, de ez a te problémádat nem oldja meg. A fiadnak a férjed attól még az apja marad, ne akard arra "kényszeríteni" hogy valamelyikőtök mellé álljon. Ezt inkább a pároddal próbáld rövidre zárni és majd a "végeredményt" (maradtok együtt vagy sem) közöld vele és azt is, hogy miért.
2019. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Én nem rombolnám le ezzel, az édesapjukról kialakított képet.


Ez csak a mi kettőnk problémája lenne, nem a fiainké.

2019. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Én a gyerekeimet kihagynám abból ami csak rám és az apjukra tartozik.
2019. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőtt nőként mindenképpen szeretném tudni, ha ilyesmi előfordulna a szüleimmel.
2019. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:

Az a kerdes, hogy mennyire akarsz oszinte kapcsolatot veluk? Az elso kerdesuk az lesz, hogy miert? Ok is pont ennyire lesznek majd veled oszintek az o problemaikkal. Ha annyit valaszolsz, hogy nem a te dolgod meg "csak", pont ugyanezt kapod majd vissza kesobb. Nem a te szegyened, majd apuci magyarazkodik a fiuknak a "bizonyitvanyarol", ha akar.


43F

2019. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az apjuknak kellene velük beszélnie. Ha ő erre nem hajlandó, akkor jobb, ha te mondod el, mintha valaki mástól tudjak meg. Vagy aggódnak miattad, mert látjak, hogy valami nincs rendben. Gondolom megviselt az ügy, valószínűleg látszik rajtad.
2019. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!