Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, hogy napok kimaradnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy napok kimaradnak a beszélgetésben, ha távol vagytok a másiktól?

Figyelt kérdés

Ez lehet pl tàvkapcsolat.

Ez normális?

Vagy szimplán nincs igénye rá minden nap , de attól még szeretheti a másikat ?


2019. szept. 24. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ezzel èn is hitegettem magam de ha napokig nem keres = nem vagy neki fontos
2019. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Savlekotő ***** válasza:
16%
Nem,még a rokonokkal is a közeliekkel napi szintű a kommunikálás ,ha a párod napokig vagy egy hétig letoj azt megette a rosseb,ismerek olyat akit már 1 hónapja letojnak felé se néz a pasi se fizikailag se éterben, az új nővel flangál vígan,a drága meg szervezi az esküvőt csak tudnám ennek is mikor esik le h már rég nem ő a menyasszony..
2019. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Akármennyire nincs igénye valakinek a kommunikációra vagy akármennyire utál neten/telefonon beszélni én elképzelhetetlennek tartom, hogy ne legyen igénye legalább annyira, hogy megkérdezze mi újság vagy hogy telt a napod. Mi 2 évig voltunk távkapcsolatban szinte folyamatosan beszéltünk, pontosan azért mert ha már találkozni nem tudunk legalább beszéljünk. Ha egész nap nem értünk rá akkor is legalább este beszéltünk pár percet. Én nem tudtam volna úgy lefeküdni aludni, hogy azt sem tudom mi van vele. Párom kifejezetten utál chatelni, telefonálni annál inkább de mégis vállalta mert fontos volt neki, hogy tudja mi újság velem. Szerintem akinek nincs arra igénye, hogy legalább napi egy üzenetet váltsatok annak nem vagy igazán fontos.
2019. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Nem normális.
2019. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nincs is kapcsolatom, csak szeretőm van, igaz, elég sokan tudnak róla. Ő foglalt, d3 így is heti háromszor találkozunk, és napi kapcsolatban vagyunk, többször chatelünk, reggeltől estig. És mielőtt mondjátom, hogy jaa a friss hús...hat éve tart. Úgyhogy azt mondom, nem normális egyáltalán, ha napokig nem keres. Akkor nem érdekled.
2019. szept. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, 5eve vagyunk egyutt,1ev tavkapcsolat volt az elejen, kb 2 nap nem irt amikor a tengeren volt es nem volt ra lehetosege.
2019. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Távkapcsolatban is kommunikálunk.
2019. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi számít beszélgetésnek. Exemmel szerintem nem múlt el úgy nap, hogy ne emaileztünk volna egymásnak, de a telefonbeszélgetés néha akkor is kimaradt, amikor még kifejezetten jó volt a kapcsolatunk, ha pl. csapatépítő tréningen voltam, és effektíve nem volt rá idő.
2019. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!