Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Csak a szexel van a gond. Kevésszer csináljuk és az is kb 10 perc. A mérete is gond, olyan mint egy virsli kb 14-5 cm hosszú. Hogy mondjam meg neki hogy ez nekem nem férfias ránézésre sem? De úgy hogy ne gázoljak a lelkébe ? Mivel nagyobb már nem lesz soha neki ezért szakítani is fogok vele.
2019. szept. 25. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Hát így. Kicsi a pöcök. Ezért kocc van lúzer.
2019. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki, hogy nem passzoltok, mint pár, úgyhogy te nem szeretnéd folytatni a kapcsolatot.
2019. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Megmondod, hogy úgy érzed szexuális téren nem passzoltok, mindkettőtöknek jobb lesz, ha az igényeitekhez jobban illő partnert kerestek. A szex alapeleme egy kapcsolatnak, neked sem jó ha kielégítetlennek érzed magad és neki sem jó ha muszájból kell csinálnia.

Ha nem muszáj a pöckével ne gázolj a lelkébe, max ha nagyon nem ért a szóból.

2019. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagytok egy hullámhosszon,ezért nem müködik a kapcsolat.
2019. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Miért az elején férfias volt? :D

1 éve hulyited szerencsétlent.

2019. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Szer sehogy ne mond el neki az igazi okot mert azzal egy életre elveszed az önbizalmat. Neked hogy esne ha azt mondaná hogy csúnya vagy odalent? De azt én se értem hogy ez miért egy év után jutott eszedbe.
2019. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ezt még olvasni is rossz, méghogy nem számít a méret.
2019. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
14 cm neked kicsi?
2019. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Érdekelne h az az 1 év miről szólt.
2019. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is jártam így, mi is egy évig voltunk együtt. Miért voltam vele eddig? Egyrészt mert az elején szerettem, másérszt mert úton-útfélen azt súlykolták belém, hogy ugyan, a méret nem számít, a női orgazmus fejben dől el,

ne legyek szemét, ne akarjak sokat, elégedjek meg azzal ami van, én vagyok a hibás különben is, lássam meg benne a jót. Én meg fiatal hülye és naiv voltam, azt gondoltam normális, hogy semmit nem érzek az együttlétekből.

Aztán szakítottam, szerintem sejtette miért mert egyszerűen nem volt hajlandó meghallgatni az indokomat, faképnél hagyott. Nemsokra rá megtudtam milyen is az amikor tényleg megdugnak. :D

2019. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!