Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 4 hónap alatt nem lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 hónap alatt nem lett szerelmes nem is lesz?

Figyelt kérdés
Június közepén volt az első randim a barátommal. Azóta még egyszer sem mondta, hogy szeret. Annyit mind ha nem találkozunk több napig, hogy hiányoztam. Mindig nagyon szorosan ölel, csókol. Figyelmes, gondoskodó. Ismerem az egész családját. Ha távolabbi dologról beszél belevon engem is. Viszont nem beszél az érzéseiről. Csak most összevesztünk és mondta, hogy akar engem fontos vagyok neki, alig várja, hogy megöleljen megcsókoljon, hogy újra a karjaiban legyek, mikor el köszön várja mikor láthat újra. Tehát nem vall szerelmet? Várjak még? 4 hónap után ilyenkor más halálosan szerelmes az új párjába. 29 éves

2019. szept. 25. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Nekem pont hogy fura lenne 4 hónap után szerelmesnek lenni... Még tök friss kapcsolat, alig ismeritek egymást, ilyen téren legalábbis.
2019. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Te szerelmes vagy? Mondtad már neki?

Az, hogy nem mondja így ki nyíltan, nem feltètlen jelenti, hogy nem is èrzi, főleg, ha tettekkel meg èrezteti.

2019. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha összevesztetek és akkor is azt mondja,hogy fontos vagy neki,biztosan érez valamit,csak még nem mondta ki.
2019. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Jo ez igy. Ne agyalj. Ismered a csaladjat, az sokkal fontosabb, mint a szavak.
2019. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a tettei elég árulkodóak. Attól, hogy nem mondja ki, még szerethet.
2019. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!