Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátnőmből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátnőmből az érzelmeket vált ki az exe?

Figyelt kérdés
Tv-ztünk és ment a sorozatban egy zene és neki eszébe jutott róla az exe, ezt szóvá is tette hogy de utálja meg hogy miért pont ezt a zenét kell berakni a sorozatba amit vele hallgatott... Csak én szerintem nincs túl rajta? Mi tévő legyek? Hanyagoljam őt? Nehogy felbukkanjon a bizonyos ex és pofára essek?

2019. szept. 25. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális, ne ha így is érez valaki, illik magába folytania az új párja mellett. Aki így kifakad az tuti nincs túl még a másikon.
2019. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ azt hittem csak én reagálom túl, ha legközelebb feljön ez az exes téma rákérdezek, hogy hogyis gondolta ezt az egészet velem és miért foglalkoztatják ennyire mert az enyémeket is fel szokta hozni...
2019. szept. 25. 13:43
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem pont mivel meri mondani, túl van rajta. Jobb lenne, ha kussolna, sóhajtozna, te kérdeznéd, mi a baj, ő meg mondaná, hogy semmi?


Ez csak annyit jelent, emlékszik. A memória pedig normális dolog. Beszélgetni is normális dolog.

2019. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha napi-heti szinten nem hozza szóba az exét akkor nincs mitől aggódnod. A múltját nem fogja kitörölni a fejéből, tudni kell az emlékeket a helyén kezelni.
2019. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 van benne igazság, de belőlem pl egyik sem hoz ki érzelmeket, teljesen hidegen hagy, hogy mi van velük...
2019. szept. 25. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Máshogy vagytok összerakva. Ha nem akarsz remeteként élni, el kell fogadnod, hogy nem mindenki működik úgy, mint te. A múlt sok emberből kivált érzelmeket, szerintem ez a normális. Hogy MI az az érzelem, az sokkal fontosabb. Szerelmet vált ki belőle, vágyódást a múltba? Vagy bosszankodik, hogy egy rossz időszakra emlékezteti? Tudom, itt az oldalon szeretik páran azt hinni, hogy ha valakire valami hatással van, az csakis pozitív, csakis bajt jelent.


Engem az Eye of the Tiger, ami a Balatonlellei nyári táborban az ébresztőzene volt, mindig azon gondolkoztat el, hogy miért kell egy nyári táborban 7-kor kelni. De nincs bennem emiatt keserűség, csak emlékszem. Ez nem bűn.

2019. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Fogadjunk hogy Rák a horoszkópja.

Azok ilyen típusúak.


Hagyd a francba szerintem, mert még két év múlva is csak sohajtozni fog.


Én megjártam ezzel a dologgal egyszer. Többet nem fogom.


Vagy miattam sohajtozzon mellettem, vagy tipli.

2019. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem is kiváltanak érzelmeket, az egyiktől még sokkot is kaptam, amikor megláttam az utcán. Ettől függetlenül 6 éve van párom, akit imádok, és az összes exem egy kotorék kis félember hozzá képest. :D Szóval nem feltétlenül jelent bármit is.
2019. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha utálja azt a bizonyos zenét és még meg is mondta neked,akkor nincs miért aggódj.Akkor lenne baj,ha azt mondaná,imádja azt a zenét,mert mindig azt hallgatták.
2019. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd, akibe én szerelmes vagyok, az egy szinkronszínész és a világból kirohannék, amikor a párom arra az adóra kapcsol, aminek ő a magyar hangja. Az illetővel majdnem lefeküdtünk, szóval nem csak úgy messziről csodálom.

Soha nem mondanám el a páromnak, mit érzek olyankor. Mert nem vagyok túl rajta.

Ha erről tudnék neki beszélni, akkor rég túl lennék rajta és csak féltékennyé akarnám tenni.

2019. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!