Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt elhinnétek vagy ti se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt elhinnétek vagy ti se hinnétek el?

Figyelt kérdés

Szerintetek aki szoliba jár, haját festi, sminkeli magát, fitnesz terembe jár, és ki nem bírná műköröm nélkül, és néha vesz magának pár ruhát ami tetszik neki, az csak havi 15 ezret költ magára?

Egy ismerősöm mondta ezt de ezt kétlem hogy ennyit költene csak magára havi szinten és azzal a szöveggel hogy ő jól tud spórolni és bánni a pénzzel szerintem meg totál butának nézz.

( De még ha a cég ahol dolgozik az állja a fitnesz bérletét akkor se jönne ki a többi amik nélkül élni nem tud.)



2019. szept. 25. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha a fitnessbérletet más veszi, akkor kijön. De ha magának festi a haját. Műkörmöt meg barátnője csinálja neki. Akkor.

Sminket én sem veszek havonta, csak ha elfogy.

2019. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Normális véleményt mondanátok mert akik csak ilyen komolytalan válaszokat ír az inkább ne írjon.
2019. szept. 25. 18:00
 3/11 A kérdező kommentje:
A körmét körmös csinálja neki nem a barátnője.
2019. szept. 25. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak festem hajam 2 doboz festék 3000ft körmös nálunk 4000ft sminket én kB 3havonta veszek.. Szoliba nem járok edző terembe se de kB 6000 lehet a bérlet ez így 13.000plussz a szoli..
2019. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
FItnesz teremben a havi bérletben benne lehet a szoli is. Ahova én jarok, ott is így van. A smink nem drága, főleg ha olcsóbb márkákkal oldja meg. Hajfesték egy ezresből is kijön, a körmös is helyfüggő. Ha néha vesz csak ruhát magának, akkor simán kihozható ez 15-20 ezerből.
2019. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "programot" meg lehet csinálni havi 100 ezerből is és 15-ből is. Ha állják a bérleted, magadnak fested és nem két naponta mész körmöshöz akkor igen.

A ruha már más kérdés, egy normálisabb cipő önmagában többe kerül mint 15.

2019. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek akkor nem csak úgy dobálózhatott a szavakkal hanem igazat mondhatott?
2019. szept. 25. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezek egyáltalán nem luxus dolgok. Attól mèg tudhat jól bánni a pènzzel, hogy ad magára. Ha a fittneszbèrletet a cèg állja neki, simán kijöhet 15-ből, ha magának veszi, akkor sem lehet sokkal több. De attól függ magának festi-e a haját, vagy milyen sűrűn jár fodrászhoz stb.

Sminket nem kell minden hónapban venni. Èn pl. Glamour vagy joy kuponokkal fèláron veszek, ès vagy fèl èvig elvagyok velük, pedig naponta sminkelek, így a smink rèsze kb. egy ezrest dobhat az összegen.

Azèrt nem kell azt hinni, hogy aki ad a külsejère az huu szórja a pènzt 2 kèzzel.

Ès lehet hogy joggal "nèzz" totál húgának, hisz mèg egy ilyen egyszerű szót sem tudsz helyesen leírni...

2019. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben olyan hihetetlen?
2019. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt dolgom 3-8000ft műkörmössel, 4-15000fodrásszal.

Smink: több mint fél éve vettem az alapozóm, viszont alig fogy(picivel több mint a 1/4 fogyott), mert olyan minősége.

Paletták sem havonta fogynak el

Ruhák, cipők, na igen, ott el lehet drágán vagy akciósan játszani(20ezres eredeti áras cipőt vettem már 8ezerért mert előző évi modell utolsó darabjai voltak)

Fitness bérlet, ha all you can moove kártyát kap...

2019. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!