Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lehet élni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehet élni ezzel a típusú férfival? Van itt olyan nő, aki "behódol" a párjának?

Figyelt kérdés

A párom, amikor jó minden, és kedvesen, szeretettel beszélek vele, nagyon aranyos, segitőkész,odaado, apróságokkal kedveskedik, amik minden nőnek jól esnek. Velem tervezi az életét, családot akar, kíváncsi a véleményemre, nem él kicsapongó életet, nem ilyen mai "instagyerek" stb.


DE,

bizonyos szituációkban, ha nem tetszik neki valami, akkor nagyon bunkón, lekezelően tud beszélni. Ha ezt felhozom, és beleállok a dolgokba, akkor nem hajlandó beismerni, ellenkezik, azt mondja, hogy ez csak egy reakció az én viselkedésemre.

Mások felé nagyon alacsonyra teszi a lécet, hogy mi számára mi a sértő, de fordítva ez már nem működik. Mindent kiforgat, gyerekes dolgokon akad fenn, és nem tudok mit tenni, hogy belássa, nincs igaza. Nem érti meg, hogy így nem beszélünk emberekkel. Nem káromkodásra gondolok feltétlen, hanem egyszerűen nyeglén lekezelő. A munkájában is középvezető beosztásban van.


Úgy vettem észre, hogy akkor lehet vele csodálatosan élni, ha nem igazán szólok vissza, vagy mindig a kedvében járok és elnézem neki ezeket. Nehéz egy ilyen emberrel, mert a legjobb férfi tulajdonságokat hordozza magában, sajnos ezzel párosítva..és bocsánat, de nagyon sok a hülye manapság férfiban/nőben is, akikből az alapvető jó tulajdonságok erőteljesen hiányosak.


Aki volt hasonló helyzetben, vagy ilyen típusú férfival él, az hogy kezeli?



2019. szept. 27. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy. Egy nárcisztikus emberrel nem lehet élni, mert nem fog változni.

Mik azok az apróságok, amivel kedveskedik?

Biztos megéri, hogy egész életedben alárendelt légy?

2019. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Valamiért mégis vele vagy. Eszedbe sem jut elhagyni. Tehát vagy nagyon jó vele a szex vagy anyagi biztonságot.

Hosszú távon apránként be fogsz neki hódolni.

2019. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
81%

Szia!

Hasonló a szitu nálunk is! Mi 4 és fél éve vagyunk együtt, de úgy írtad le, mintha rólunk szólna. Őszintén szólva én már rég dobbantottam volna, ha nem lenne közös gyerekünk. Vannak nagyon boldog napjaink, de ha vita van kifordul önmagából és olyan megalázóan bánik velem, hogy olyankor azt érzem bárcsak szingli lennék inkább.. Minden az én hibám, állandóan én sértem meg, a mostani szófordulata az, hogy megérdemlem. Tanácsot sajnos nem tudok adni, mert én is csak nyűglődöm vele, de nagyon tervezem, hogy véget vetek ennek, mert én úgy gondolom, hogy az ember igazi jelleme ilyen helyzetben mutatkozik meg, amin változtatni nem tud és nem is akar, jobb most lépni mielőtt rosszabb lesz!

Kitartás! Nem vagy egyedül!!!

2019. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Segít családi dolgokban a szeretteimnek, ha valamilyen orvosi problémám van, kutat utána, elkísér, ezt szokta honorálni. Szexben én vagyok a közzépontban, mindig az az első, hogy nekem jó legyen, e téren önzetlen, de nem ez a mozgatórugója.

Eltartani nem tart el, dolgozom én is, de szokott kedveskedni virággal, étteremmel néha. Amikor odaköltöztem, ami komfortosabbá tette nekem az ottani létet, mind beszerezte. Sokszor keres napközben is, egyből megérzi, ha valami bánt, rezonál az aktuális állapotomra, és kérdez.

Ezek főként a jók..

2019. szept. 27. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nárcisztikus személyiség. En semmikepp sem maradnek vele: amit az egyik kezével ad, azt a másikkal elveszi. A kedveskedései pedig NEM neked szólnak hanem az alávetett státuszodnak. Ha kicsit kiallsz magadert mar rögtön nem olyan kedves.
2019. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám ilyen, ès noha 30 éves vagyok, már 10 éve külön élek, de nincs párkapcsolatom, most egy betegség miatt a családomhoz kényszerültem egy hónapra.

Míg tizenéves voltam, is ezt csinàlta, és én szálltam vele szemben mindig.Tanácsot sajnos nem tudok adni, mert amit én teszek, nálatok màr nem biztos, hogy eredményes.Fiatalabbként, ha megalázott vagy lekezelően beszelt velem, elkezdtem üvöltözni, és kitört a balhé.

Még mindig felemelem a hangom, úgy fel tud b**zni, de mostanra lazán leérvelem.Érvei az ilyen embereknek nincsenek, mert dühből, frusztráltságból fröcsögnek, kritizálnak, aláznak meg.Emelt hangon, de érthetően elmondtam neki, hogy nem beszélhet így senkivel/senkiről, mert senki nem akkora ember, hogy ilyen stílusban minősíthessen másokat, csak mert az ő szubjektív véleménye (ami egy fillérrel nem ér többet, mint másé) eltér.

Mondtam, hogy gondolkozzon el, mielőtt megszólal, hogy kit sért meg vele, ès képzelje, hogy fordított esetben ez neki hogy esne.

Meglepő módon mostanra egyre többször elhallgat, és már bocsánatot is kért.🤷🏻‍♀️

Szerintem következetesek legyetek, és minden ilyen alkalomkor, mikor tűrhetetlen a stílus, szóljatok közbe!

Vagy hagyjátok ott.Én biztos ott hagynám a francba.A családomat nem választhattam meg, de hogy egy férfit rögtön kivágok, ha ennek minimális jelét is észlelem, az fix.

2019. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6 évet voltam együtt egy ilyen pasival,de szakitás lett a vége,tovább nem birtam.Nem lehet mindig a kedvében járni és mindent elnézni,mert ezzel alárendelt leszel.
2019. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen,erősen nárcisztikus szemèlyisègjegyeket hordoz. Akkor kedves, normális ès odaadó, ha "megèrdemled". Ha már valamiben nem èrtesz vele egyet,vagy valamièrt szót emelsz, akkor már ki is jön belőle az igazi ènje.


"mert a legjobb férfi tulajdonságokat hordozza magában, "


Tèvedsz, nem hordozza magában, csak úgy tesz, mintha olyan lenne, hogy alá tudjon rendelni magának. Magyarán ha kussolsz, ès az van amit èn akarok, akkor jó lesz neked, akkor a jó oldalam kapod. Ha még vissza mersz szólni, pokol jön...

Gondolj bele, ha olyan lenne az igazi szemèlyisège, akkor más helyzetekben sem fordulna ki magából, nem lenne lekezelő másokkal. Erről ennyit.

A párod egy nárci. Olvass utána az ilyen szemèlyisègnek, rá fogsz ismerni. Aztán döntsd el, kell-e ez neked hosszú távon.

2019. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Férfi kedveskedés? Az az esti szexnek szól, csak megjegyzem. A bunkóbbaknál még effajta "romantika" sincs.
2019. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az első mondat után nem is kellett volna folytatni a kérdést, annyira jól leírtad a helyzetedet.


Olvasd csak vissza, kérdező!


"A párom, amikor jó minden, és kedvesen, szeretettel beszélek vele, nagyon aranyos, segitőkész,odaado, apróságokkal kedveskedik.."


Amikor jó minden és megfelelően viselkedsz, akkor jár neked a kedvesség. De ha el mersz térni az általa helyesnek tartott viselkedéstől, már jön is a bünti.


Felismered ez minek az alapelve? A kutyaidomításé..


A páromat pont azert szeretem mert egy önálló ember, sajat személyiséggel. Ő egy bábot akar belőled csinálni.

2019. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!