Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? Több hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Több hónapja ismerkedünk komolyabban, mert már ismertük egymást eddig is, ez idő alatt találkoztunk 1-2 x ( volt köztünk ez az)

Figyelt kérdés

utolsó találkozó óta több hét telt el sokat dolgozik,(2 munkahely) de nem is kerül szóba a találkozó lehetősége majd nem minden nap beszélünk,ő keres engem mindig, azt mondta nincs más a képbe neki csak nincs ideje.Komolyan ennyire nincs ideje? Igazából mit akarhat? Csak jól esik neki hogy van kivel beszélgetnie?

Ha akarna tőlem valamit gondolom lépett volna már.

Most mit csináljak vele?



#nem akar találkozni
2019. szept. 28. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt, az elso 4-5 randira bezzeg volt ideje, utana a sok munka miatt hetekig semmi. Mivel ugy lattam, hogy masra van ideje, csak ram nem, ugy gondoltam, nem vagyok elkotelezodve, es nem tudtam komolyan venni. Elkezdtem talalkozni massal :) persze o meg mindig irogat minden nap, de azota se jott szoba a talalkozo, amit most mar visszautasitanek... ha valaki veled akar lenni, akkor az tesz erte, ez az en velemenyem. Bármennyire sokat dolgozik vagy faradt :-D
2019. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Korotok? Tok egyertelmu, hogy nem teged akar, csak az 'ezt-azt' neha...
2019. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekled igazán. Ha szeretek valakit, akkor nincs olyan, hogy hetekig nem találkozok vele, bármennyi legyen is a meló.
2019. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neki a punci kell, a kötöttségek nem.
2019. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!