Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme "harcolni" valakié...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szili981 kérdése:

Van értelme "harcolni" valakiért, aki egy számára nem kielégítő kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akiben úgy érzem megtaláltam azt akit kerestem. Mindketten kicsit visszahúzódóbb, csendesebb típusok vagyunk, ennek ellenére megtaláltuk a közös hangot és mondhatom, barátok lettünk. Én az elejétől kezdve másképp néztem rá, viszont ő párkapcsolatban él. Viszont okom van feltételezni, hogy nem boldog és nem kapja meg azt amire vágyik. Mindig jókat beszélgettünk, sokmindent elmondott ami foglalkoztatja, bántja őt, szóval bizalmasnak mondható a kapcsolatunk. Elmondtam neki mit érzek iránta, konkrét és egyértlemű elutasítást nem kaptam tőle, ami érthető, hisz valószínűleg sok volt neki egy kicsit az információ. Elszántam magam, hogy a végére szeretnék járni és "megmenteni" őt! Van értelme?


21 éves fiú vagyok, ő 25 éves lány és kb 1,5 éve ismerjük egymást!


(Félreértés ne essék, nem magamnak akarom őt megszerezni, hisz ez önzés, de tudom, hogy nem boldog és szeretném ha az lenne!)



2019. szept. 28. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így kevés lesz.


Ha nem magadnak akarod akkor nem fog veled menni.


Ha nem örült a vallomásodnak akkor szerintem ne erőlködj

2019. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam a végén, hogy nem kisajátítani akarom őt és megszerezni csak azért, hogy nekem jó legyen, hanem, hogy mindkettőnknek jó legyen. Alapvetően el is engedtem volna a dolgot, de bizonytalanságban hagyott azzal, hogy nem mond semmi konkrétat. Régóta együtt van a párjával ő egy biztos pont neki, de nem boldog. Nem ismerjük annyira bensőségesen egymást még, ezért én vagyok a bizonytalan, de szerintem ez természetes.
2019. szept. 28. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy, de egy dolgot jól jegyezz meg: aki nem szakít, annak a kapcsolata nem elég sz.ar. Jó az neki, elvan benne, tőled meg kapja az egója legyezgetését. Tökéletes ez neki, te meg ebbe bele fogsz hülyülni.

Szóval ne játssz megmentős herceget. Csak azokat lehet megmenteni, akik saját magukat akarják megmenteni.

30N

2019. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jogos és elgondolkodtató, amit írtál. Köszönöm szépen!
2019. szept. 28. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet mást megmenteni és ezután, hogy közölve lettek vele érzéseid, (véleményem szerint) hagyni kellene, hogy majd döntsön. További nyomulás úgy tűnhetne, mintha ki akarnád ragadni a jelenlegi párkapcsolatából.
2019. szept. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!