Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket vàlasztanàtok?

Figyelt kérdés

Azt a férfit,akit szerelemmel szerettek,viszont hűtlen,nem tisztel,agresszìv,szinte minden hétvégén részeg.

Vagy azt aki nem àrúl zsàkbamacskàt és őszintén elmond mindent,nagy vagyonnal rendelkezik,nem szeret,de tisztel és becsül,nem kezel felmosórongyként.

Ha az eszemre hallgatok,akkor a màsodikat vàlasztom,sokkal jobb egy olyan férfivel élni,akinek megvan mindene,okos és gondol a jövőjére. Még úgy is,hogy nem szeret!

Hiàba a szerelem egy alkoholfüggő,agresszìv ember mellett nincs fényes jövő. De ezzel mindenki tisztàban van,úgy gondolom.

Kìvàncsi vagyok a nők véleményére.

Képesek lennétek lépni?

Az àtlagos élet utàn megtapasztalni,hogy milyen az amikor nincs hatàr!?

Aki hasonló helyszetben volt szìvesen meghallgatom a történetét. 😊



2019. szept. 28. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kuka, egyiket sem, és neked sincs sok önbecsülésed, ha megalkuszol.

Párom külsőre belsőre számomra a legjobb. Szerelemmel szeret, hűséges, tisztel, nem agresszív, nem iszik alkoholt, nem dohányzik, fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód.

És igen, létezik ilyen férfi, úgyhogy egyiket se válaszd, mert boldogtalan leszel.

2019. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Speciel egyiket sem, mert lesz olyan, aki szeret (és viszont szeretem), mellesleg még nem egy agresszív alkoholista vadbatom. Na erre varrj gombot. Nem kell ám kapcsolatfüggősködni.

31n

2019. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Inkább egyedül.
2019. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Eleve nem tudnék szerelemmel szeretni valaki olyat, aki megcsal, tiszteletlen és agresszív velem, plusz folyton részeg. Rövid úton kiábrándulnék belőle.

De ha mégsem, akkor sem erőltetném a kapcsolatot vele. A saját jólétem érdekében felfognám, hogy mellette semmi keresnivalóm, és rövid úton leépíteném, még ha fáj is. De a másik pasival se kezdenék. Tök mindegy, mije van meg mije nincs, ha nem szeret, semmi oka nekem adni bármit is, amivel rendelkezik, és bármikor jöhet viszont olyan nő, akibe meg szerelmes lesz, és akkor én hirtelen mehetek a levesbe, miután már megszoktam a földöntúli jólétet.


Szóval előbb magam próbálnék meg boldogulni, férfiaktól függetlenül, aztán amikor a szerelem is elmúlt és a magam lábán is megélek, majd akkor keresnék párt.


És igen, voltam hasonló szituációban, mielőtt még.

2019. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyiket sem. Az elsőt mégis miért szeretném, ha ilyen? A másikkal meg miért legyek együtt, ha nem szeret. És ő miért lenne velem? Keresnék olyat, akivel kölcsönösen szeretjük egymást.
2019. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen kizárt, hogy szerelmes legyek egy agresszív alkeszba.


Az elsőt akkor sem, ha fizetnének érte. Egyértelműen a másodikat, ha ebből a kettőből kell.

2019. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyiket sem. Az elsőt nagyívben a pléhbe, a másodikkal meg minek legyél együtt ha nem szeret? Magyarországon 5 millió ffi van, nem csak ez a kettő.
2019. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Itt tulajdonképpen egyik fickó sem szeretne, csak az egyik még megaláz ez így nagyon szánalmasnak hangzik.

Lehetne művész vagy extrém sportoló, csomó minden amit el tudnék viselni, de a szeretet az az alap.

Különben hogy feküdnél le a kettes számúval, mint valami luxusprosti?

hát kösszi..

2019. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyiket sem. Az elsőnèl gondolom nem kell megmagyarázni, hogy mièrt kell otthagyni. A másodiknak pláne nincs èrtelme. Ès nem is lenne hosszú távú így, hogy egyik oldalról sincs szerelem.
2019. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:

Nos, ha màr vàlasztani kell, akkor mi: egyiket sem vàlasztanànk.


Ezzel szemben te mit fogsz vàlasztani: akihez komolyabb érzelem köt.

2019. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!