Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok az en helyzetemben?

Figyelt kérdés

Fel evig kint voltam dolgozni külföldön, viszonylag jo fizetésért, Mikozben csak egy hétre johettem haza szabira. Van egyébként egy 17 honapos gyerkőc is. Mar egy hete itthon vagyok de az a hatalmas retek ami összegyűlt sehogy nem tunik el mert amint szoba hozom a parom hiszti rohamot kap hogy o kirándulni akar meg ide menni oda menni stb. Es ez nem azt jelenti hogy en nem tudnam megcsinalni, bár a 90%a a sok lombbal az öve, de ezekhez a programokhoz Enis kellek mivel csak en tudok vezetni stb. Kepek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Van ket macska amiket alapbol utaltam sem mig kint voltam vett egy nyulat is hogy meg retkesebb legyen minden. A macskaszart mar kétszer kivittem de ot valahog nem zavarja hogy irdatlan retek van. Mas gondok is vannak egyébként, mert ha marmit szoba hozok ami neki nem tetszik vagy másképp latom

Kiakad es elkezdi hogy vagy o megy el a gyerekke vagy en raadasul sokszor karomkpdunk ilyenkor amit utalok ha a gyerek lat. Hol sírva fakad stb... de iphone 11 kell neki kozbe meg koltozzek el, ugy h en viszem a penzt nagy reszet haza. Most megint eljöttem mert epp nem tetszett neki amit mondtam es siman megcsinálja hogy elhircibalja a gyereket. A gyerek meg mindig sir mint franc amikor elmegyek. ( jo mondjuk a gyerekek ilyenek mindenért sírnak) csak szegény gyermeket sajnalaom mert ugy orul amikor velem van meg egész nap játszom vele, meg etetem, furdetem, mindent megcsinálok en is, csak szoptatni nem tudom nyilvan. Ha a gyerek nem lenne mar reg itthagytam volna ezt az idiótát ( mar nem tudok mast mondani). Ja a lakas elvileg kozos de en fizetem a hitelt. Megis en megyek el mindig hogy a gyereket kimeljem. Mar nagyon gondolkodom a valason egyébként, csak nem tudom mi lenne a helyes ut a gyerkocnek, de en ezt nem fogom idegekkel birni az tuti.



2019. szept. 29. 13:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Te tudsz vezetni? Ne mondd hogy a lakás is a tiéd? Mert akkor tökéletesen beleillesz a "nő aki eltartja a pasiját" kategóriába.
2019. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
En vagyok a ferfi.
2019. szept. 29. 13:06
 3/25 anonim ***** válasza:
41%
Meg kell mutatnod ki a férfi a házban. Az van amit te mondasz. Macskát kib.szod, nyulat is, vagy elajándékozod ismerősnek. És meg mondod neki hogy mosson ki, vagy kib.szod az osszes szennyesét. Fenyegessen a gyerekkel, úgysem meri, mert ahhoz el kell válnia. Nehogy már a farok csóválja a kutyát. Tehát kezeld úgy a helyzetet hogy neked nem egy gyereket kell felénevelned vagy megnevelned, hanem kettőt. A másik az asszonyod.
2019. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem jönnék össze ilyen kreténnel, szóval fogalmam sincs, hogy mit tennék a helyedben. Korábban nem volt ilyen?!
2019. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy új iPhone árából mennyi ideig lehetne bejárónőd?

Akkor legalább nem kidobott pénz lenne.


Amúgy sokat nem tudsz csinálni, elvetted, gyereket csináltál neki, hitelt vettél fel, ezzel már sokat nem tudsz kezdeni.

2019. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Ez aztán a mintaanyuka!

Hogy lehetett egy ilyen pitsát egyáltalán elvenni??

2019. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Nezd Levi, ha fel evet kulfoldon dolgoztal, es mindent a csajod/nejed vitt otthon beleertve a gyerek eletben tartasat, legy ferfi es tegyel egy galans gesztust, hiszen fel evig nem voltal jelen az eletukben. Belefaradt, szetesett, nem az lenne a helyes ha segitenel rajta cseszegetes helyett?

Ketten az asszonnyal 10perc alatt osszeszeditek a szetdobalt ruhakat, masik 10perc osszeszedni a szemetet, tanyert a mosatlanba, kov 10perc kiganezni a nyulat macskat, aztan megfogod a csaladot es elmentek kirandulni, egy takaritono 10.000ert meg 2ora alatt rendbevagja ezt a lakast.


Amikor hazajottok a tiszta lakasba leultok es megbeszelitek h ki mit vallal ebben a csaladban h rend is maradjon a jovoben.


Nem segitesz vele h ilyen kepeket teszel kozszemlere. Ertem a problemat de nyavogas helyett probald rendbehozni. Elmeletileg egy csalad vagytok es kozos hajoban eveztek plusz felelosseggel tartozol a kislanyodert, aki mar igy is fel evet mellozott pedig valoszinuleg szuksege van rad.

2019. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Guszta a ház állapota! Profilból le sem állok ilyen nőkkel! De amúgy nagyon jó példa ez mert sok nő kb ilyen módon tart "rendet". Nekem is volt egyszer egy hasonló párom amikor elmentem hozzá ugyanilyen volt (albérlet) utólag tudtam meg miért nézett el efelett a főbérlő. Momdta ha hozzám jöhet megváltozik rendet tart. Na ez kb tartott 2 napig 1 hét után meg kivágtam
2019. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
kÉPES voltál fotókat csinálni egy kérdés miatt ? Nem semmi.Amúgy a válás a legjobb megoldás.
2019. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
A helyedben én ultimátumot adnék neki. Van két napja, hogy rendbe vágja a lakást (addig te programoznál a gyerekkel), vagy húzzon el a francba, természetesen a gyerek nêlkül. Ne adj neki pénzt, amíg nem hajlandó semmit sem csinálni. Fenyegesd meg a gyámüggyel, hogy a gyerek érdekében szólni fogsz hogy tartsanak lakásszemlét, mivel nem látja el a gyerek egészséges életéhez szükséges feladatokat. Fenyegesd meg azzal is, hogy megmutatod a fotókat amit készítettél, az ismerősöknek, barátoknak, családtagoknak is. Aztán szégyenkezhet! Mond meg neki, hogy ha nem hajlandó változtatni, akkor válsz és egyúttal kéred a gyerek nálad történő elhelyezését. Ez jut hirtelen az eszemben.
2019. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!