Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családi problémákra rámegy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi problémákra rámegy a kapcsolatunk? Több infó lent.

Figyelt kérdés
A barátnőm még a szüleivel él és kikészítik a szülei, azt nem írom le, hogy mivel mert ez tényleg nem tartozik így nagyon senkire, viszont annyit elárulhatok, hogy egésznap ingerült, rossz kedve van stb amikor együtt vagyunk ritkán sikerül felvidítanom, illetve nem szeretné hogy mondjuk ha dolgomv an elmenjek rá (pl munka, nyilván megérti és nem akad ki rá, csak azért írtam hogy szeret velem lenni ugye, nyilván nem is hanyagolom a munkát miatta). Szóval ez így nagyon sokszor rajtam van levezetve... Ugye a sok stressz amit magával visel általában bunkózással és csúnya megjegyzésekkel, tudom hogy nem gondolja komolyan, de azért néha fájó amiket tud csinálni, rám is rám rakja a folyamatos rossz kedvet ami ki hat az egész kapcsolatra, próbálok megértő lenni és kiállni mellette illetve segíteni őt mindenben amiben csak tudom, de néha már nagyon nehéz... szeretem őt tényleg, ajánlottam is neki hogy költözzön hozzám, de nem élt a lehetőséggel sajnos.. nem tudom mi tévő legyek.. Esetleg valami tipp, hogy hogyan tudnám boldogabbá tenni, vagy mivel tereljem le a figyelmét ilyenkor? (gondoltam arra is hogy elviszem wellnessezni akár hétvégére, de ezt ugye nem lehet minden hétvégén azért..) csak normálisakat írjatok légyszíves, nem szeretnék mocskolódó commenteket, köszönöm mindenkinek aki segíteni próbál!

2019. szept. 29. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak te akarsz a kedvében járni, meg javítani a dolgokon, az úgy nem fog menni. Neki is akarnia kell, hogy most veled van, legyen vidámabb, hagyja otthon a gondokat.
2019. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a korotok nem mellékes szerintem.
2019. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 én 23 ő 19
2019. szept. 29. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez egy nagyon eloldalu kapcsolat. Te akarsz folyton a kedvèben járni, ő meg tojik rád, bunkózik veled stb. Arra nem kèpes, hogy a rossz kedvèt otthon hagyja, ès mikor veled van, akkor vègre jól èrezze magát.

Az, hogy otthon szr a helyzet, nem jogosítja fel arra, hogy veled szemètkedjen. De te meg negyèl lábtörlő, csak mert van oka (ha van) sajnáltatni magát.

A nem jó a helyzete, akkor keressen kiutat belőle, te is ajánlották neki lehetősèget erre. De ezt fejezze be.

Jó most nem azt mondom, hogy semmilyen szinten se legyèl megèrtő, de túlzásba ne vidd, a mèltatlan hangnemet meg kèrd ki magadnak.

Lehet, hogy majd ha nem nyalod annyira a se..èt majd kicsit èszhez tèr.

2019. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló szitucáióban vagyok én is, csak én vagyok a barátnő a sz*r otthoni körülményekkel.

Nekem is azelőtt felajánlotta a barátom, hogy költözzek hozzá, amit szerettem is volna, de kicsit azt éreztem hogy ezt csak sajnálatból tenné. Én nem tekintem a párom egy menedéknek, ha szeretne összeköltözni velem, ne azért tegye, mert nekem szar otthon.

Nálunk az oldotta meg amúgy a problémát, hogy segített nekem elköltözni otthonról egy szobába (albi sok lenne nekem egyedül), így még az összeköltözés sincs siettetve, és mégis nekem is van egy nyugodt otthonom, ahova hazatérhetek. Igaz van egy lakótársam, de inkább vele lakok, mint anyámmal.

2019. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!