Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexy86 kérdése:

Szerintetek lehet valakit szeretni aki veled kedves, másokat viszont utál? A párom szinte túlságosan ragaszkodva szeret, viszont a családján kívül mindenkit utál és lenéz. Nem fura ez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Csak azokat szereti akik fontosak neki. Vannak olyan emberek akik kivannak ábrándulva a társadalomból és csak azokkal foglalkozik akik közel állnak hozzá. Elég fura ez szerintem, de hát nincs két egyforma ember.
2019. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Elég elmebeteg palid van. Lenéz... persze, ezt értem, általában mindig azok néznek le másokat, akiknek semmi sem jött össze az életben. Maradj vele, szeresd, hadd tegyen téged is olyan megkeseredetté meg frusztrációval teli emberré mint amilyen ő.
2019. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Ez a mindenkit utál és lenéz nekem gyanús. Ha vmi gond lesz a kapcsolatotokban ugyanezt fogod tőle kapni... Én nem lennék ilyen emberrel kapcsolatban a helyedben.
2019. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem fura.
2019. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

A lényeg mindig az, hogy azokkal hogy bánik az ember, akik közel állnak hozzá. Végül is az számít, h szeresse az ember a párját a családját. Nem lehet mindenki Teréz Anya, h vadidegen embereket is szeressen.

Mondjuk utálni azt nem értem, miért kell bárkit is. A lenézést azt megértem, mert az emberek többsége tényleg ostoba birka, de ettől még nem fogom utálni őket, inkább csak szarok rájuk. Azokkal foglalkozom, akik közel állnak hozzám, ha mindenki kedves lenne a hozzátarozóival, akkor máris jobb hely lenne a világ.

2019. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menjen pszichológushoz, önismereti tréningre. Még, ha egy kutya lenne ilyen, akkor oké, de ember... Nem azt mondom, hogy mindenkit csipázzon, de nem érdemes feleslegesen arrogánsan viselkedni a másikkal.

Ha esetleg valamilyen külsős segítségre lenne szüksége, akkor az adott illetővel is az?

2019. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég roggyant a pasid elméje. Menekülj még tudsz
2019. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!