Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hárman vagytok a kocsiban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hárman vagytok a kocsiban, akkor ki ül előre nálatok?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentünk egy koncertre Bécsbe Budapestről a párommal. Mindketten imádjuk az előadókat. Jött az egyik haverja is, mert ő is szereti őket.


A páromnak coupéja van és ő vezet általában, ha együtt vagyunk. Most is ő vezetett és először úgy volt, hogy csak ketten megyünk. A másik férfi később találta ki, hogy jön.


A párom azt akarta, hogy én üljek hátra... Nekem ez így nem pálya, nem a kutyája vagyok szerintem. Főleg, hogy 3 ajtós az autó... Milyen már az, hogy az asszonyt hátra ülteti? Végül elöl ültem. Nálatok hogy van? vagy hogyan illik nálatok? Nekem csicskaság lett volna hátra ülni.


2019. szept. 29. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom a barátja nagyobb, mint te, és a kis coupéban hátul nemigen fért volna el, ellenben veled.
2019. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem sokkal magasabb, mint én a férfi. Plusz nem ez a lényeg szerintem. Csak fontosabb vagyok neki, mint egy haver. Plusz nem szoktam hátul ülni, csak taxiban.
2019. szept. 29. 20:20
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Elég hisztis pcsa lehetsz ha ilyenen kiakadsz. Nyilván az ül hátra aki jobban elfér. Ez nálunk a 158 centimmel mindig én leszek. Nehogy már szerencsétlen 180 centis haver nyomorogjon hátul egy 3 ajtós autóban...

A másik szempont meg, hogy mi együtt élünk, annyit beszélünk amennyit akarunk. Ha jön egy barátja akkor ők nyilván szeretnének kicsit beszélgetni is, azt meg elég nehéz ha hátul ül, alig lehet egymást hallani.

A harmadik meg, hogy az ül elöl aki jobban vezet vagy rutinosabb. Ha a párommal utasok vagyunk akkor ő ül elöl, régebb óta van jogsija és 3 évig dolgozott olyan helyen ahol egész nap csak kocsikázott. Bármi van, baleset, veszélyhelyzet ő nagyobb segítség elöl mint én.

2019. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen esetbe a párom mindig hátra ül. Pár napja volt egy ilyen. Párom alacsony és 60 kiló. Barátom magas és olyan 110 kiló. A párom magától felméri, hogy a barátom még az anyósülésen is kényelmetlenül ül, nem hogy hátul. A párom meg kényelmesen elvan a hátsó ülésen. Eszébe nem jutna a páromnak ilyesmi, mint neked.
2019. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, a párom tudja, hogy soha nem ülök hátul. Mehettünk volna az enyémmel, ami egy 5 ajtós és nagyobb. El lehet férni hátul is mindkettőben. A haverja jön velünk, alkalmazkodjon ő hozzánk. Egy szava nem volt a férfinek, hogy hátul kell ülni mellesleg. Tiszteletlenséget éreztem!
2019. szept. 29. 20:30
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Mi már házasok vagyunk.

Ilyen esetben mindig én ülök hátul. Ők tudnak beszélgetni, néha hozzá szólok, de mi ketten mindig tudunk beszélgetni, ők viszont nem.

Hasonlóan, mikor a barátnőm vittük el, mindketten hátul ültünk, a férjem vezetett, hogy mi tudjunk beszélgetni.

A tiszteletlenség nem itt kezdődik.

2019. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Mindig a leghányósabb utas vagy akinek a lekényelmetlenebb lenne hátul ülni pl a hosszú lábai miatt.

Ilyen esetben az udvariasságot fölülírja a szükség.

2019. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha a srác erősebb mint én alkatra vagy magasabb értelemszerűen én férek el könnyebben hátul egy őr ajtóban is. Emellett ha a srác jobban vezet mint én (nem nehéz) vagy tudja az utat adott ki ül elől hisz több haszna van. Aztán ott a beszélgetés téma is.

Én soha nem csinálok ügyet abból ki hol ül mert szinte minden esetben teljesen indokolt a hátsó ülés ha hárman vagyunk.

2019. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat. Én nem vagyok alkalmazkodó típus kicsit sem, de értelek titeket.
2019. szept. 29. 20:55
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk, ha jön velünk valaki általában én ülök hátul, mert utálok az anyósülésen ülni, sőt ha olyan kedvem van akkor is, ha csak ketten utazunk, de a barátom azt nem igazán szereti. Amúgy tudtad, hogy azért anyósülés, mert a balesetekben az hal meg általában, aki ott ül? A barátod helyében ilyen stilussal én mindig odaültetnélek. :)
2019. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!