Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem vonzódik valaki máshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem vonzódik valaki máshoz?

Figyelt kérdés
Elég régi kapcsolat a miénk. Jónak mondanám, bár mostanában voltak problémák. Nekem voltak vele gondjaim, de az utóbbi hónapokban rendeződni látszik. Viszont megismert egy nőt, akit nagyon vonzónak talál. Onnan tudom, hogy mondta. Jó tulajdonsága, hogy nem hazudik es nem titkolózik. Viszonylag gyakran találkozik ezzel a nővel munkaügyben. Tudom, hogy melyik nap találkoznak, látom rajta, hogy csinosítja magát azokon a napokon. Nem hibáztathatom, mert egy nagyon szép, nálam fiatalabb, kedves nőről van szó. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan kell kezelni ezt a helyzetet? Nem vagyok féltékeny típus, meg olyan sem, aki foggal körömmel ragaszkodik. Nem voltam még ilyen helyzetben. Ti mit tennétek?

2019. szept. 29. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Ezeket a találkozásokat meg kell szüntetni. Ha még nem is tett semmit, majd fog.


Egyáltalán: miért járnak össze?

2019. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem összejárnak. Munkaügyben van egy rövidebb időszak, amikor van egy közös projekt. Nyilván nem fogom kiverni a hisztit, hogy ne találkozzanak soha többé, ne dolgozzanak együtt.
2019. szept. 29. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Elengedném. Miattam ne legyen boldogtalan.
2019. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha tetszin neki, el is fogja kapni a nőt.
2019. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
És mi okból kellett a férjének, pont a feleségével közölni, hogy mennyire vonzónak talál egy másik nőt, akivel rendszeresen kapcsolatba is kerül. Ebbe mi a logika? Te ismered őt mi nem, így elég nehéz ebben tanácsot adni.
2019. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez a mondatod mindennél beszédesebb: "megismert egy nőt, akit nagyon vonzónak talál."


Beszédes, mert a munkatársaknak nincs neme. Ők munkatársak, akikre nem férfiakként, vagy nőkként nézünk. Az meg hogy még vonzónak is találja, és ezt közli veled....


Hát, ti tudjátok, nektek mi fér bele, és mi nem, de szerintem ez a dolog nagyon rosszul fog végződni.


Azt szabad tudni, mit dolgoznak együtt?

2019. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Rockarc ***** válasza:
90%

Neked sok valasztasod nincs. A ferjeden mulik minden. Mivel szolt elore, talan megcsalni nem fog, de barmikor odaallhat eled, hogy valtani szeretne. De mivel tudjuk, hogy kolbaszos kerites nem letezik, lehet hamarabb vege lez, mint elkezdodott. Ez sem azt jelenti, hogy kiallta a probat, lehet csak a lehetoseg uszott el.


Nem tudsz mit tenni, biznod kell benne, hogy annak idejen jol valasztottal. Amugy azert kinos a szitu, mert neki kene lenduletesen beba..ni a kiskaput. Egeszen keves ero raforditasaval le lehet vakarni egy not magadrol, ha akarod. O nem akarja. Az, hogy szorakozik vele, vagy az egojat legyezgeti, kozben meg neked is jelzi, mintegy jatszmazaskepp, hogy ide nezz, latod? Nem tunik egy atgondolt es a koztetek levo bizalmat epito tervnek. Mellesleg a leheto legrosszabb tulajdonsagait fedi fel elotted.


En mindenkeppen leultetnem es megkerdeznem, hogy meddig akarja uzni ezt a negativ spiral nevezetu jatekot? Mert ebbol villamgyorsan ket szek kozott a padlora eses lehet. Hogy ertse, az egyik szeket te rugod ki alola, a masik meg olyan amilyen.


43F

2019. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Én néha nem értem a válaszolókat:) Most tényleg leírja valaki, hogy ki kell dobni meg el kell engedni?


Ha a férj elmondja, hogy ezzel a nővel szokott munkaügyben találkozni, akkor semmi ok az aggodalomra. Az nekem azért furcsa lenne, ha ilyen szinten beszélne munkahelyi dolgokról, dehát ki mit szeret, volt már ilyen.


Tanulnod kell az esetből, szerencsés esetben ő is fog, pl azt, hogy ne csak azokon a napokon legyen már csinos, hanem mindegyiken. Megnézném a csajt, ha már a férfi nem mondja el, hoyg mit hogyan szépészkedik és én is próbálkoznék vele, hátha jobban tetszenék neki. Van olyan ám, hogy nem tudja pontosan megfogalmazni a másik mi tetszik neki egy nőn. Szóval okos nő ebből tanul és igyekszik javítani a kapcsolaton. Ha meg valaki kedves, az még nem azt jelenti, hogy kellemes partner az életben.

2019. szept. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%

szerintem ez kamu kérdés, vagí ha igaz, akkor te egy nagyon ostoba feleség vagy, ne haragudj.


teljesen nyilvánvaló, h. a férjed nem szerelmes már beléd, ha más megmozgatja, de te ezt rendeben levőnek tartod.


szerintem ez vagy kamu, vagy te vagy a férj.

normális nő ezt nem tűrné, nem hagyná, h. így megalázzák.

2019. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es,ha már ér minősíteni egymást, én téged mondanálak butának.

A bölcs emberek tudják, hogy ez bizony így működik egy hosszú házasságban, és nem csak hogy megtörtenhet, de meg is történik, akár mindkét féllel.

És ahol szeretet van, ott van szándék arra, hogy ezt kezeljék, ehhez kér a kérdező segítséget!

Nincs tapasztalatom ilyenben, talán még fiatal is vagyok hozzá, valószínűleg nem sikerülne jól reagálnom, ha most történne ilyen velem, így nem is tudom a választ.

De hogy az alap hozzaallas jó és szeretetet feltételez (nem pedig önzőséget, egos játszmát) az tuti!

Sok sikert ennek megoldásahoz, ha sikerül, megerősíti a kapcsolatot!

2019. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!