Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire gáz ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz ha nem torli az exeit facebookon?

Figyelt kérdés

Kb 1 honapja egy lany kiirt egy kerdest itt, hogy a parja azt kerte tole, hogy azokat a pasikt akikkel kavart/járt torolte, tiltsa facebookon, de a kerdezo lany azt mondta neki hogy nem fogja / nem akarja, es a velemenyekre volt kivancsi hohy ez normalis-e. Mindenki lehordta, hogy mekkora p*csa, oruljon hogy nem szakitott vele a pasija egybol, minek van ennyire szuksege arra hogy ismerosei maradjanak fbon az exei. Mindenki egyontetuen amellett volsolt hogy igaza van a pasijanak, amikor azt kerte, torolje oket.


En is no vagyok, csak en a masik oldalon vagyok, en kertem a pasim, hogy torolje az exeit, vagy akiket megdugott . Mindegyik ismerose, es a kapcsolatunk alatt MONDEGYIKKEL szokott irogatni..kepeiket lajkolgat i, reagalni, stb. Ezek kozul nem egy ujra ramozdult, es nem allitotta le, volt hohy a parom flortolgetett veluk.. mindig nagyon nagy balhe volt, akkoris megmondtam h torolje, tiltsa oket mert semmi keresnivaloja se neki se a lanyoknak a kelenlegi eletebe. Egyiket sem torolte , se tiltotta , teljesen hidegen hagyta a keresem, akarmilyen stilusban konyorogtem hogy ez nekem faj! Leszarta, sot megjobban csinalta, es meg o hagyott fakepnel neg o sertodott meg ram, hogy allitsak magamon..Kerdesem, ha most ezt igy a semmibol kiirnam , valszeg le lennek hordva, en lennek a szar feltekeny p*csa, aki nem bizik a parjaban,? de amikor a csaj pasija kerte, akkor a pasit egybol bevedte mindenki hogy a csaj oruljon hogy vele maradt. Akkor ha ezt megforditom, ez lehet szakitook hogy amikor en no letemre kerem a pasim hogy torolje ezeket a noket, nem teszi, akkor ezert nem en lennek a betegagyu tulfeltekeny pitsa?


2019. szept. 29. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős..
2019. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is a nem törlés a gond, hanem az, hogy melletted cicázik velük és leszarja, hogy tudod és idegesít is.
2019. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez a "vége van, akkor töröljük még az írmagját is az emlékének" hozzáállás annyira dedós...
2019. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem azt a kérdést, de általánosságban nézve sok tényezőtől függ hogy jogos-e a kérés - ilyenek pl, hogy a fél hogyan viselkedik az exeivel (csak csücsülnek a FB ismerősök között, vagy aktívan, félreérthetően beszélget velük), általánosságban te mennyire bízol benne, magadban és a kapcsolatotokban. Lehet ott a kérés nem volt jogos, mert a párja nem adott rá okot, hogy féltékenykedjen.


VISZONT. Ezt a kérdést elolvasva neked van okod bizalmatlannak lenni. Nem is az exekkel van a baj, hanem, hogy a párod nem tisztel se téged, se a kapcsolatod. Szerintem imádja, hogy az exek legyezgetik az egóját, még ha esetleg nem is akarna komolyabbat tőlük semmit.

Volt egy ilyen exem nekem is, ő még emellett más nőkkel is kétértelűen irogatott, akik nem voltak exek. Egyszrűen megölte a bizalmam és ezzel a kapcsolatot is. Engem idegileg teljesen kikezdett, odament az önbizalmam.

Nem vagy túlféltékeny, jogosan vagy azért mérges, mert nem tartja tiszteletben a kapcsolati határokat. Viszont az a gond, hogy az ilyen emberek 99,9%-ban nem változnak. Az exem sose értette meg szerintem, hogy ez miért egy borzasztóan lassan ölő méreg a kapcsolatnak és még neki állt feljebb, hogy egy paranoiás vadbarom vagyok.


Szóval ha úgy érzed, hogy ez nem fog változni, a saját idegeid érdekében szakíts.


30/N

2019. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es nagyon jol latod.. az exek mellett uj noknek is folyamatosan irogatott meg eloben is talalkozott sokszor az egyikkel.. persze ez utolag derult ki.. de nagyon jol latod, ittis en vagyok a “buta, ostoba, feltekeny buta”.. es akkor ilyen eltultott nagy eros “simogatasokkal” a fejemen mondogatja , es lesajnaloan nez.. undorito
2019. szept. 29. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Akkor ugyanolyan pasit fogtál ki, mint én. Ezek a fajta emberek (lehet nő is ilyen!) szörnyen önzőek és nem fognak változni! Simán be fogja mesélni neked, hogy te vagy a hisztis p*** és ő ártatlan, szent ember és hogy te fogsz mindent tönkre tenni.

Te is érzed, hogy ez nem fér bele neked, sérti a te erkölcsi határaid. Látod, hogy őt ez pont marhára nem is érdekli. Igazából szerintem érted, mit akarok ezzel sugallni - az ilyen kapcsolat nem jó, nem egészséges és nem vezet sehova.

Nyilván ezek miatt mi pl sose költöztünk össze és sose lett komolyabb az egész.

Amúgy volt szerencsém az egyik exéhez, illetve egy csajhoz, akivel félreérthetően beszélgetett. Az előbbi mondta, hogy ugyanígy viselkedett az ő kapcsolatuk alatt, lehet meg is csalta (én sem zárom ki ezt, hogy nem eshetett meg...) és ő is ebbe beledilizett.

A csajhaver meg mondta, hogy neki roppant kellemetlen volt, hogy állandóan "erre tartotta őt" az exem, tiltotta is egy idő után.

2019. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: ha veszed az erőt, hogy szakíts, utána mindent meg fog tenni, hogy visszamenj - könyörög, térden csúszik stb. Adj időt magadnak, hogy megemészd a dolgot. Lehet szép cirádás ígéreteket harsogni, de ha a cselekedetei nem változnak, akkor nincs értelme.
2019. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A te esetedben jogos a dolog, a másik kérdésnél nem tudom mi volt de elképzelhetetlennek tartom hogy mindenki bajnak tartja ha csak ismerősök az exel. Soha egyik párom sem kérte és én sem tőlük hogy tiltsák az exeket. Ha a mostani barátom ilyet kérne (nem tudom elképzelni mi okból) elgondolkodnék azért. Nyilván ő a fontosabb, de ezek az emberek is a múltam részei ráadásul a többségükkel korrekten zártuk le, jóban maradtunk. Nyilván nem véletlenül vagyok azzal, akivel és nem velük.
2019. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt max akkor hinném el hogy annál a kérdésnél a pasi pártját fogták többségben, ha belinkelnéd, és látnám a saját szememmel. Másrészt a te eseted teljesen másnak tűnik (bár az általad említettről semmit sem tudunk) én szerintem már össze sem jönnék olyannal, aki aktívan facebookozik.
2019. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:

Felesleges törölnie őket.


Így legalább látod, hogy kinek mit írogat.


Ha olyat ír, zavard el, szakíts vele.


Ha nem irogatott volna nekik, hanem csak az ismerősök között vannak, akkor felesleges tiltani.

2019. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!