Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a férfi szerethet engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi szerethet engem igazán aki a következőket szokta nekem irni?

Figyelt kérdés

.. Nekem nincs mindig időm írni neked

..Úgy látszik, nagyon unatkozol..


Attól, hogy nem kereslek, az eszembe vagy..

Folyton kombinálsz nincsen jobb dolgod..

Sokszor látom, hogy facebookon is már egy ideje fenn van, egyidőben a közeli 2 baratjaval is, de nekem nem ír, ilyenkor szoktam rá irni, ha látom már ideje fenn van, de nekem nem ír, és ezért mindig ideges lesz, ha kérdőre vonom.

Mert hiányzik nekem, és rossz ha nem hallok felőle, de úgy veszem észre ez őt zavarja.

Van hogy csak akkor ír, ha én irok rá.

Sokszor nem merek rá írni, mert "hisztinek" veszi.

Mondta, hogyha van valami azt úgyis megbeszéljük.

Szerintetek túl komolyan veszem a dolgokat és lazitanom kéne?



2019. okt. 1. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lazítanod kéne.
2019. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki azt a stílust, amit ő csinál! Ne írj neki, várd meg ír-e magától! Ha ritkán bagózik rád, te is ritkítsd a dolgot ugyanúgy! Majd adja magát a helyzet hogyan tovább.
2019. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
van aki szereti a buta enbereket.
2019. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van amikor elköszön tőlem pl.este de még fenn látom jó ideig és azt a z embert is akihez nagyon közel áll
2019. okt. 1. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Te szerelmes vagy, talán túlzottan is rátelepedsz, ő meg soknak érzi ezt.
2019. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd a francba, keress mást!!
2019. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok
2019. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekunk kivulalloknak nagyon nyilvanvalo a ferfi uzeneteibol az, ami neked meg nem esett le, hogy a csavo nem szerelmes beled, te viszont nagyon is es csak nyugnek, nyaggatasnak veszi, hogy allandoan cseszteted

egyszer talan megszerethet teged igazan, de ha igy folytatod, akkor tutti hogy elobb pattan le minthogy szerelmes legyen


ne irj ra

tudom, majd megveszel mert annyira hianyzik, de fel kell fognod, hogy o nem rajong erted annyira mint te oerte

azzal csak magadnak artasz, ha allandoan irogatsz neki, mert elobb utobb radun es kalapkabat

az meg kifejezetten gyerekes, hogy feszen leskelodsz utana, hogy meddig van meg fent

van sajat elete, nem tartozik rad, nehogy meg veletlenul szamonkerd rajta, hogy "de lattalak meg feszen miutan tolem elkoszontel" mert akkor ott abban a pillanatban letilt a csavo


ebbol meg lehet szerelem is akar, de ahhoz drasztikus fordulatot kell venned es csokkenteni a rairogatasokat!

2019. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Uramjézus! Számtalanszor előfordul, hogy elköszönök a páromtól, de utána még a nővéremmel, vagy valakivel beszélek. Valóban főbenjáró bűn! Ha elköszönt tőled, akkor utána már senkivel se beszéljen, vagy úgy érzed, ha mással is, akkor veled is kellene? Miféle elvárás ez? Komolyan nem tudom mikor jönnek már rá a face-nél, hogy elérhető legyen olyan gomb is, amivel az ember lánya/fia ugyanúgy kikapcsolhatja azt a funkciót, hogy mások lássák mikor volt elérhető utoljára, vagy épp aktív-e. Nekem egyszer volt olyan párom, akit még a kezdeti időszakban aztán kénytelen voltam leépíteni, minekután folyton azon lovagolt miért nem jelzek vissza, elvégre egy sziába nem halnék bele, vagy hogy már elolvastam az üzenetét, mert jelzi neki, miért nem válaszolok. Lassan teljesen leszokom már a FB-ról, sőt, whatsappon is van olyan regem, amin csak hárman vagyunk, anyám, tesóm és a legkedvesebb barátom, ők meg sosem kérnek számon. Semmire nem jó már ez a közösségi média, csak arra, hogy kombináljanak, összeesküvés-elméleteket gyártsanak, kukkoljanak, számon kérjenek miatta embereket azok, akiknek nincs jobb dolguk. Aztán jön az, hogy mikor milyen kapcsolati státuszt mire módosít, kit/mit lájkol vagy kit/mit nem és miért ismerőse még az exe. Agyrém. Vannak embertípusok, akiknek teszik az, ha tapadnak egymásra, mint pulira a bogáncs, de minden valamirevaló egészséges önbecsüléssel, szuveneritással rendelkező, nem kapcsolatfüggő embernek szüksége van privát térre. Elhiszem, hogy akad, akinek ez annyira nem igénye, avval sincsen gond, de akkor keressen magához hasonló embert. Én megfulladnék, de nem is kezdek ilyen típussal sosem, megértem őket, de én nem kérek belőle. És a tévhitekkel ellentétben nem azért, mert én nem kötődöm, vagy nem vagyok elég szerelmes. Egy kapcsolat fokmérője sosem az, mennyire bírnak totálisan egymásra telepedni az emberek. Van saját életem is és mindig is lesz olyan szegmense, ami nem közös a párommal, akkor is, ha már együtt élünk. Számomra ez így egészséges és gyanítom, a legtöbb embernek szintén van erre igénye.
2019. okt. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem kellesz neki!
2019. okt. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!