Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a barátom haverjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a barátom haverját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, először is leszögezném hogy nem vagyok egy olyan típus, aki mindenkit lenéz, akinek nem lehet megfelelni, stb. Épp az ellentéte, viszont elég makacs tudok lenni. A problémám a párom legjobb barátjával van. Ők 8 éve legjobb barátok, mi 3 éve vagyunk együtt. Tudom vagyis érezteti a barátom hogy a haverja fontosabb neki mint én, jóval több mindent megoszt vele mint velem és inkább vele tölti az időt folyamatosan. Nem azt kérem hogy ne legyen vele, hanem hogy egy kevés időt szánjon rám, de nem járunk már sehova, miközben a barátjával mindig kitalál valami programot ahová elmennek.

Mostmár nemigazán járunk hárman sehova, régebben jártunk és szimpi is volt a srác, de volt 1-2 megjegyzése amivel végképp elvágta magát nálam, és azt sem szeretem ahogy a barátom a társaságában viselkedik velem. Lenéző, bunkó, gyerekes olyankor. Beszéltem már vele nem egyszer, de mintha a falnak beszélnék. Kitalálta a haverja hogy szilveszterezni is velünk akar.

Valami tippetek hogy hogy lehet ezt kibírni? Már kezd szakadni az a bizonyos cérna, de nagyon ragaszkodom a barátomhoz.

Én 20 éves vagyok, ők 23.

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2019. okt. 1. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
keress mást, mert ez nem lesz máshogy (értsd: ugy ahogy neked jo)
2019. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem te vagy az első. Miért ragaszkodsz hozzá?
2019. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet másból kierőszakolni a figyelmet. Ha nem bírod tovább tiplizz, persze végső stádiumban.

Beszéld meg vele hogy ez nagyon zavar, és a kapcsolatotok is rámehet. Ha nem változik semmi, akkor kész.

2019. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, ha valakinek a barátai az elsők és nem a barátnője. Én dobnám.
2019. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Hagyd, hogy majdnem megkúrjon a haverja... Nem lesznek sokáig haverok... Talán
2019. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!