Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak! A barátnőtök mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! A barátnőtök mellett miért lájkolgattok és követtek be az Instan naponta csomó idegen csajt?

Figyelt kérdés
A pasim folyamat idegen kiscsajokat lájkol, de csomó képüket egymas utan, es beköveti őket. Ez csak nekem furcsa?

2019. okt. 1. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Általánosító kérdés...


Nők, miért csaljátok meg a pasitokat?

Ez kb. ugyanez. Remélhetőleg te sem csaltál meg senkit, én meg fenn se vagyok instán. Na erre varrjál gombot

2019. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Normális kapcsolatban nem érdekel más nő semmilyen formában. A pasid próbálkozik, hátha összejön egy új punci, a tiedet unja.
2019. okt. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nekem is furcsa. Közösségi oldalakon sem vagyok fent, és 10 év után sem unom a feleségem. Lehet én vagyok furcsa.
2019. okt. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Na most hűséget vársz vagy vakságot? Nem mindegy, hol éhezik meg ha otthon eszik?
2019. okt. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegy hogy hol éhezik meg valaki és hogyan. Mert oké hogy néz más nőket is, mert nem vak és látja hogy szép de ezzel a lájkolgatós hülyeséggel a tudtára is adja hogy szépnek tartja, miért? Mellesleg ez rendkívül alá tudja ásni annak az önbizalmát aki jelentőséget tulajdonít neki.

És akkor nem beszéltünk a másik problémáról, milyen lányokat lájkol? Elérhetetlen photoshop testű insta libákat vagy random csajokat akik neki tetszenek? Az előbbinél felmerül a probléma, hogy azt hiszi normális olyan segg ami úgy kiáll mint egy gerincferdüléses betegé, az utóbbinál meg az, hogy mivel elérhető komolyan akar valamit tőlük akár csak egy szexchatet is.

Bárhogy is legyen, ez tisztelentlenség a párunkkal szemben.

2019. okt. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez szakitook kerdezo. Kovezzetek meg, de ez nem egeszseges! Nezze meg , ott van elotte de nem kell jeleket adni a masik nonek hogy “itt vagyok, figyellek, tetszel!” Ha pl ariana grande vagy beyonce vagy iszak eszti fotoit lajkolgatna, az elfogadhatobb lenne mintha a szomszed julcsiet, mert az elobbiek elerhetetlenek , a varosi libak viszont karnyujtasnyira vannak, ha erted a kontrasztot. Kerdezo, a pasid nem fog valtozni, es en azt mondom hogy ezt ne fogadd el. Neked ez nem fer bele, es kb az emberek nagy reszenek sem. Nem ertem mire jo megalazni a paromat azzal hogy mas ellenkezo nemu ember egojat legyezgetem a kurolajkok osztogatasaval. Ferfikent mondom, lapat, az elso adando alkalommal majd beszelgetni kezd, titkos talalkozo, aztan megcsalas. Ne vard meg..


F/28

2019. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat mindenkinek, megy a zöld! :-) kedves utolsó, én is így gondolom ezt... ez a “kurolajk” igazan ideillő kifejezes... es miota eszrevettem, par napja, allandoan azt nezegetem, hogy kiket lajkolgat... nekem erre nincs szuksegem, es elegge rosszul esik. Es meg en erzem cikinek felhozni neki a témát.
2019. okt. 2. 10:52
 8/10 anonim ***** válasza:
12%

Likeolgat... Jézusom. Attól még, hogy van barátnőm még nem lájkolhatom be ismerősöm képeit mert jók lettek/tetszenek? Melyik világban élünk kérem szépen?

Attól, hogy követ pár lányt az semmit nem jelent, mindenki ezt szokta. Neked nincsenek bekötve más fiúk vagy akarmi?

2019. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt nem ismerosokrol van szo...
2019. okt. 2. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Válóok lenne.Megalázó a barátnőre nézve hogy a szomszéd Julcsi azt pusmogja a barátnőinek hogy nézd ezt a csajt ennek a férje likeolta a pucsítós képem biztos nagyon szereti ha igy beletapos az önérzetébe.
2020. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!