Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mért űznek versenyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mért űznek versenyt abból hogy féltékennyé tegyék a párjukat?

Figyelt kérdés
A párom napról napra próbál féltékennyé tenni különböző sztorikkal amibe szerepel mindig egy pasi.. Korábbi kapcsolataimba is volt ilyen szerintem nagyon jellemző ez a nőkre, apropó fasírtba voltam párommal és be is vallotta hogy szokott direkt ilyeneket mondani, hogy féltékennyé tegyen :D A kérdésem!! Mért jó ez a nőknek?? Ha féltékeny a párjuk? Milyen visszaigazolást kapnak ezzel? Ez mutatja meg egy nőnek hogy szeretem-e vagy nem? Mert szerintem a törődés az fontosabb! Az mutatja meg hogy mennyire szeretem hogy minden nap keresem, és foglalkozok vele! Én ilyen esetben távolodok szépen lassan a páromtól, ugyanis folyamatos stresszel jár, tökre feleslegesen.

2019. okt. 2. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

tegyük fel volt eddig 5 kapcsolatod, amelyekben mind az 5 nő féltékennyé tevős volt... erre te azt kérded nagy általánosságban, hogy a "nők" miért csinálják ezt.


jól értem, hogy ebből a pár db. nőből (akivel neked dolgod volt) indulsz ki?

2019. okt. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a barátnőddel beszéld meg, ha zavar. Közel nem általános, úgy hangzik, mintha tinédzserrel járnál, aki piszkál, hogy önbecsülést szerezzen belőle.
2019. okt. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Alapból szeretik a ×rt keverni. Nézd meg, hogy pl.: 4 nő együtt nem tud meglenni, ott is megy a kutyulás.
2019. okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Miert nem magasabb ertelmikepessegu novel kezdesz?

Ha nem megy, mert nem tudod megfogni, akkor legalabb ne altalanosita. Hiaba tapasztalom enis mennyi iszonyat buta pasas ferfi fiu van, ismerek jopar nagyon okosat es maris feny ragyog a lelkemben :D.

De majd megkerdezem a parom szoktam e feltekennye tenni :D.

2019. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Egyebkent hozzateszem nekem a baratnom volt ilyen 20-as eveink elejen. Nekem volt allando pasim de nekem mindig olyan storykat meselt hogy mennyi pasi megnezi meg megszolitja. En magamban csak somolyogtam mert tudtam ez csak vetites. Engem is ertek attrocitasok neha megsem meseltem nagy hevvel mekkora “jocsaj vagyok”. Es ezzel elmondtam a lenyeget. Azt akarja tudatni kisse bena modon hogy o milyen jo csaj, becsuld meg.

A feltekennye teves mogott az van kb 99,99%-ban hogy keves az onbizalma es ezzel epitgeti, neked akarja mutatni milyen ertekes is ő. Ha ezt atlatod akkor mar te is csak mosolyogsz. Simogasd meg a buksijat hogy “ jol van aranyom” es ennyi. :D

2019. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Aha, és akkor hogy meséljen a napjáról hogy ne legyen benne pasi?

Pl, bementem a telefon szervizbe, leadtam a telefont, egy hang a hangszóróból azt mondta hogy 20.000 lesz, de nem láttam senkit? Vagy hogyan? Mindenhol vannak pasik.

2019. okt. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Te választasz ilyen nulla önbizalommal rendelkező, éretlen kislányokat.

Nem vetted észre, hogy mind a kettő ugyanazt csinálja? Ugyanazt a típusú lányt választottad és nem tanultál az előzőből. Erről csak is te tehetsz.


Én soha nem éltem ilyen gyerekes játszmával.

2019. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Azért azt remélem tudod, hogy ennek a fele csak kamu. :)

Én pl.nem szoktam beszámolni a férjemnek arról, hogy ki akart felszedni a munkahelyen, mert feleslegesen nem idegesítem és nem szeretném, hogy rosszul érezze magát emiatt.


Ha a barátnőd ennyire játszmázik és direkt fájdalmat akar okozni ezzel, akkor ott vannak súlyos problémák nála.



Kipróbáltad, hogy ez visszafelé hogyan működik? Hátha leáll vele.

2019. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos velem van a baj, de egyetlenegy pasi sem figyel fel rám. Érdekes, amikor képbe/szóba kerül egy viszonyom, milyen érdekes, egyből kapós leszek, pedig én nem szoktam ezeket elmondani, csak kiderül.
2019. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Mondhat bárki bármit, nekem egy csomó ilyen barátnőm/ismerősöm van, akik ezt játszák. Azért, hogy megmutassák milyen jó nők és ezt a pasi is észrevegye, megbecsülje, esetleg próbára tegyék, de hosszú távú kapcsolatban ezzel maximum azt érik el, hogy sose bízzon meg bennük a párjuk és előbb utóbb vége is lesz a dolognak. Fordított helyzetben persze már menne a hiszti, ami jogos is, csak bele kéne gondolni a másik fél helyzetébe is.

Én sosem beszélek pasikról a páromnak, pedig naponta legalább 5 üzenetet, hívást, bármit kapok, hogy jaj de jó nő vagyok stb. Gondolkodás nélkül törlöm és ennyi, nem kell ezzel szítani a feszültséget a kapcsolatomban.

Szerintem önbizalomhiányosak, labilisek ezek a nők.

2019. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!