Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy a párom komolyan vegyen? Hogy visszaálljon teljesen a rend?

Figyelt kérdés

Eléggé hülyén viselkedtem vele eddig, és ennek eredményeként nem igazán tud komolyan venni...

(1 éve vagyunk együtt)

Normális,építő jellegű tanácsokat/hozzászólásokat szeretnék!

Trollok kíméljenek!


2019. okt. 2. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ömm..ne viselkedj hülyén ezután vele. Idővel majd komolyan vesz. Simán belekerülhet évekbe ez, de hát te viselkedtél úgy ahogy.
2019. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen viselkedj úgy, mint akit komyan lehet venni. Időbe tellik, mire el fogja tudni hinni, hogy komoly vagy, de ennek az az alapja, hogy konzekvensen normálisan viselkedsz.
2019. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is változtass a viselkedéseden, utána pedig várj türelmesen és ne várd az instant csodát, mert nem 2 hét lesz, mire helyreáll a bizalma, akár hónapokig is simán eltarthat. Közben folymatosan bizonyítanod kell, hogy képes vagy normálisan viselkedni. Idő, idő, idő.
2019. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne tegyél fel ilyen kérdéseket amire nem lehet informáciohiány miatt érdemben válaszolni.
2019. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!

A többiek tudtak:)

2019. okt. 2. 12:09
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Lassan, határozottan, szemébe nézve mondd neki, amit akarsz, hogy komolyan vegye.
2019. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rockarc ***** válasza:
70%

Szep kapcsolat lehet, ahol az egyik nem veszi komolyan a masikat. Megis mibol derul ez ki? Lesopri a velemenyed? Hulyenek nez?


Egyik sem jo az almoskonyv szerint. Az elso esetben kompromisszumkeptelen egyedbe akadtal. A masiknal meg jobb esetben felreismert, rosszabb esetben te gondolsz tul sokat magadrol.


En azokat nem szoktam komolyan venni, akik nem komolyak. Nincs olyan, hogy helyreall a rend, ez egy gyerekes elkpzeles. Akarom mondani komolytalan. Tudom nem ilyen valaszra szamitottal, de talan erdemes elgondolkoznod rajta.


43F

2019. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé komolytalan a kérdés, szóval valószínűleg igaza van.

Ahogy az elsők írták: komoly, szívós munkával lehet elérni, hogy ismét komolyan vegyen.

Például elsőre gyakorolhattad volna úgy, hogy teljesen normálisan írsz ki egy kérdést.

(Nem rossz amúgy a kérdésed, csak kicsit tényleg komolytalan.)

2019. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

És mi az a hülyén vislekedés?

Amúgy, ha ő nem akarja tovább, nem fogja erőltetni, csinálhatsz bármit.

2019. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 a többiek az adott információ alapján az egyetlen használható választ adták, amit ha nem tudtál eleve magadtól, akkor nem csoda hogy nem vesznek komolyan.
2019. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!