Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem érzek szerelmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem érzek szerelmet a férjem irnánt, hogyan tudnám ezt "vissza csinálni"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves nő vagyok. A férjemmel 6eve vagyunk együtt. Van egy gyönyörű másfél éves kisfiunk. A kapcsolatunk hónapok óta nem jó. Csak vagyunk és kész. Szexuális életünk szinte nincs is már hetek óta. Sokat beszéltünk már erről a témáról, de mindig ott kötünk ki, hogy én egyedül nem tudnám fent tartani a hazat, számlák, gyerek stb. És ez tenyleg így van. Én itthon vagyok a gyerekkel. Nem dolgozom. Majd csak 2evee kora után mikor be veszik a bölcsibe. Nem tudom mitévő legyek. Együtt nem jó, nem akarom így le élni az életem, hogy benne maradok egy rossz házasságban. Nagyon sokszor meg próbáltuk már helyre hozni. Szüleimhez nem szeretnék költözni, albérlet kilove. Kérlek aki volt már ilyen helyzetben, mit csinált?
2019. okt. 2. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

1. Ő mit segít neked? Besegít a gyereknevelésbe és a háztartásba?

2. A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.

2019. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul megbeszéltétek, hogy azért maradsz vele, mert nem tudod egyedül fenntartani az albérletet?🤔


Egyébként mindkét félnek akarni kell, nem csak neked vagy neki.

Ami ilyenkor segíteni szokott: gyerek lepasszol a nagyinak és egy közös este kettesben. Vacsi vagy egy wellness esetleg vagy utazzatok el egy hosszúhétvégére.


Egyébként a szexet te is kezdeményezed vagy csak várod, hogy kezdeményezze ő?

2019. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Rockarc ***** válasza:
78%

Nem volt kicsit korai a gyerekvallalas? Siman varhattatok volna meg jo par evet. Igy eleg nehez helyzetbe navigaltatok magatokat, ahol mar nincsenek jo megoldasok. Es itt mar nem csak a te donteseden mulik az egesz, a ferjed is barmikor donthet ugy, hogy kilep a kapcsolatbol, mert van neki masik.


Szuleid vagy alberlet, mas variacio nem nagyon lesz. Igyekezz minel hamarabb donteni, mielott a ferjed dont, hogy tervezetten tudj uj eletet kezdeni, ne pedig fejest kelljen ugrani. A helyedben olyan munkahelyet keresnek, ami kozel van a szuleid lakasahoz, ugyanis sok segitsegre lesz szukseged, ha egyedul maradsz a kicsivel.


43F

2019. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#1es igen nagyjából besegit a gyerek nevelésbe, viszont csak pénteken szombaton és vasárnap van itthon mert dolgozik. Kötődés az meg van, szeretem is, de sajnos már nem úgy.
2019. okt. 2. 14:01
 5/19 A kérdező kommentje:
2es. Nagyjából igen. Azt beszéltük meg hogy ha tényleg nem működik kitalalunk valamit hogy mindenkinek jó legyen. Ő kezdeményezné a szexet de én nem élvezem már vele, így ő sem ensem nyitunk egymás felé.
2019. okt. 2. 14:02
 6/19 A kérdező kommentje:
3as. Valóban korai volt, de a gyereket abszolút nem bántam meg!!!imadom szeretem! És csak hálás tudok lenni érte a férjemnek. Viszont amit írtál az nem áll messze a valóságtól, valószínű így lesz! Köszönöm! 🙏
2019. okt. 2. 14:05
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A szexet úgy általában nem kívánod?

Ha nem is a ferjed elégít ki, masztizni szoktál?


Ha igényed lenne a szexre akkor a férjednek kell többet változni előnyére, de ha egyszerűen átváltoztál anyukává és jégcsap lett belőled akkor a probléma te vagy és nem mástól kell megoldást várnod.

2019. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7es. Nem, nem szoktam maszturbálni sem. És nem is változtam át, tudok ugyanúgy nő lenni és anya is. Őszintén szólva mással el tudnám képzelni a szexet, viszont a férjemmel ha szexelünk, azt is alig várom, hogy vége legyen. Még az orgazmusig sem jutok el. Sajnos nagyon el vagyunk laposodva
2019. okt. 2. 14:14
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod visszacsinálni . Míg felnő a gyerek, és nem kell már tutujgatni, mehetsz amerre akarsz.

Kár az ilyen házasságokért.

2019. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Hagyjátok, úgy is elválik az a vége (75%-ban, ha lehet hinni a ksh-nak). Értelmetlen bármiféle próbálkozás. Megkaptad, meguntad, elhagytad. Jöhet a következő. Ez bizony ösztönlény, legalábbis a viselkedésed. Nem vagy alkalmas hosszútávú monogám kapcsolatra, s nem azért nem mert a másik ilyen olyan amolyan, hanem saját magad miatt. Az embert kell szeretni, nem egy életérzést. Az meg a másik, hogy ez aljas pofátlan dolog, hogy csak azért nem dobbantasz még, mert szegény anyagi életed. Ilyenkor vagyok a férfiak pártján nagyon, mert a másik joggal mondhatná, ilyeneket tervezel, csak sajnos az élet közbeszól? Hát csináld, akkor ki a lakásból. Jogos lenne. Vagy itt is kettős mércét alkalmazunk? Gondolj bele, milyen lenne már, ha azért nem eszel meg 1 almát , mert különben pénzt kapsz? Minek mentél akkor oda "almát enni"? Mit jelent neked a "jóban, rosszban"? Hazudoztál te is, mint a többi. Ebből is látszik, a szavaknak nincs súlya, nincs felelősség rajtad se. A gyerekkel mi lesz? Úgy lesz neki a jó ha mamahotel? Vagy nem számít, te vagy a lényeg amúgy is? Ez neked egy életcél? Szomorú. Szerinted mi lesz belőled gyerekkel a nyakadon mamahotelbe, vagy épp a megélhetés szélén? Nem próbáltad meg te helyrehozni abban is biztos vagyok. Előadtad, hogy vagy megváltozik a férjed, vagy elhagyod. Ez nem próbálkozás, az meg lehet közben próbálja a családja számára előteremteni a dolgokat, jobbra fordítani, az asszony meg jól hátbadöfi. Sokszor elmondtam már itt is, nincs közös cél, s túl sok az unalom, a nekem, nekem, nekem mert jájj nem vagyok szerelmes. Tudod mi az a szeretet? Hasonló mint amit anyád után érzel, őt is elhagyod ha unalmas lesz? Vagy ott nincs választás, ez jutott? Nem gondolod azt, h lehet feljebb, nincs miért küzdeni, ezért még lejjebb fogsz zuhanni. Tudom, te emancipált modern életerős nő vagy, inkább a mamahotel mint 1 jó albi/lakás, közös tervek, célok (AMIHEZ TE IS HOZZÁTESZEL, S NEM CSAK ELVÁRSZ, HOGY MAJD A MÁSIK)...

Ez a jó férj számodra szerintem:

[link]

32f

32f

2019. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!