Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom akarok-e valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom akarok-e valaha is gyereket. Voltál már így?

Figyelt kérdés

Régebben mindig nagy családot képzeltem el,szerettem volna legalább 2-3gyerket. Mostanra pedig abban sem vagyok biztos,hogy akarok-e valaha. Szeretem őket egyébként.

A párkapcsolat(aim) miatt mindig lemondtam dolgokról. Vágyakról. Miután az utolsó kapcsolatom is zátonyra futott, elkezdtem az "önmegvalósítást". Azt élem meg (majdnem), amit mindig is akartam.

Viszont a 30-hoz már közelebb vagyok,mint a 20-hoz.

Ennek az egésznek talán fordítva kellett volna lennie.


Volt valaki hasonló helyzetben? Az érdekelne,mi lett végül.


2019. okt. 2. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Számodra az önmegvalósítás nem a nagy családot jelentené? :)


Keress valakit akinek ugyanez a célja az életben, szerintem sok ilyen férfi van.

2019. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Semmi gond nincs ezzel. Idő közben változunk, változnak az igényeink is. Most nem vágysz rá, ez rendben van, nincs is olyan személy az életében akivel vállalhatnál, érthető is hogy szingliként nem épp a gyerekre vágyik az ember.

Egyébként én is így vagyok, sokáig azt szerettem volna, hogy fiatal anyuka legyek, de már nem. Sőt, lehet később sem fogok vállalni. Egyre rosszabb úton halad a világ, és azért,hogy majd szenvedjen, inkább nem is hozom a világra.

2019. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen,én is fiatal anyuka akartam lenni. Valószínű a párkapcsolatokból is kiábrándultam kicsit.

Nagyon nagyon családcentrikusnak kéne lenni-e annak a férfinak,akivel vállalnám. Olyat meg nem nagyon ismerek. (még legalábbis :D )

2019. okt. 2. 21:19
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Bár sokan próbálják bizonygatni ennek az ellenkezőjét, de az a szomorú igazság, hogy a sok gyerek és az önmegvalósítás kizárják egymást. Aki belekóstolt már abba, hogy milyen az amikor nagy dolgokat ér el és nincs előtte akadály annak el fog menni a kedve a gyerekvállalástól.

Az a férfi pedig aki "családcentrikus" éppen a legrosszabb lehetőség apának. Ez férfiaknál gyakorlatilag azt jelenti, hogy hagyományos szerepeket akar ahol ő dolgozik, a nő meg otthon van a gyerekekkel. Azok a férfiak akik nagy családot akarnak egyszerűen csak nem tudnak belelátni és elfogadni, hogy mivel is jár ez. Ők lesznek a hétvégi apukák akik nem sok vizet zavarnak a gyerekek életében és nem sokat segítenek. Ők azok akik mellett örökre csak "anya" leszel és nem pedig a párjuk.

2019. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem volt olyan exem,aki szerint a nő dolga minden, a gyerek úgy 3. évéig. Ő majd onnantól beszáll,és segít.

Az,hogy egy kisbabát főként a nő lát el,az igaz, ő szoptat és stb. De ne vicceljünk már..miféle hozzáállás ez?

A családcentrikus a szememben olyan férfi, aki ennek az ellenkezője.

Ráadásul, mivel van benne tapasztalatom,tudom,hogy milyen egy kisbabával. Sok újat már nem hozna nekem a helyzet.

De ehhez kell egy olyan férfi,aki nem úgy gondolja,hogy minden csak a nő dolga.


Az önmegvalósítás azon részéről,amit éppen most megélek,én le tudnék mondani, ha lenne egy olyan társ,aki miatt megéri. De mivel már van mögöttem ilyen olyan tapasztalat,sokkal jobban tudom,milyen emberrel tudok együtt lenni,így egyre nehezebb. Már sok mindent nem tűrök el,amit ezelőtt igen.

2019. okt. 2. 21:50
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Én a mai napig így vagyok ezzel... 32 éves nőként. Tavaly lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak, vele már-már el tudtam volna képzelni. De most én sem látom, Bar soha nem is akartam fiatal anyuka lenni.
2019. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Ezen én is gondolkodtam régen, gondoltam talán egy igazi társsal. De olyan nem lett...


És elrohantak az éveim hosszabb rövidebb kapcsolatokkal, és most már 35 évesen, abszolút nem is akarok gyereket.


Jelenleg az a célom, hogy olyan nőt találjak aki szinten nem akar 🙂

2019. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár éve vacillálok ezen, hol úgy érzem, egy kéne, hol meg úgy, hogy a hátam közepére se. Mivel ennyire bizonytalan vagyok, nyilván jelenleg nem akarnék semmi áron bevállalni.
2019. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna... Csak én már a 40 felé közelítek...

20on évesen volt olyan kapcsolatom, ahol vállaltam volna, de nem volt biztos háttér, aztán szakítottunk. Azóta meg a szenvedés. Bennem van az érzés, új kapcsolat, na majd ebben sikerül, de aztán annyira nem egy működő dolog, hogy elkezdek lemondani róla. Most is épp itt tartok, egy hónapja még azt gondoltam, jöhetne a baba, de annyit veszekedtunk az elmúlt hónapban, hogy inkább lemondok róla. És igen, közben azzal foglalkozom, ami nekem jó, és azon veszem észre magam, hogy el se tudnám képzelni...

Viszont én fenntartom az esélyét annak h ez csak egy védekezés....

2019. okt. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7#


Férfiként 35 évesen nem késtél le semmiről...

2019. okt. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!