Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év után megírtam a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után megírtam a barátomnak egy nagyobb szövegbe, hogy mennyire szeretem és örvendek, hogy van nekem. De erre ő rakot 2 puszis jelet. Most ennyire bunkó? Vagy ennyire nem szeret?

Figyelt kérdés
Eléggé introvertált személyiségű sok a hallgatás ami néha kellemes néha nem,de idáig semmi érzését nem mondta ki egy idő után megelégeli az ember,volt még valaki ilyen helyzetbe?
2019. okt. 3. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mit kellett volna tennie? Másolta volna ve a Bibliát? (a terjedelme miatt mondom).
2019. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha nem írt vissza rá nem jelenti azt hogy ő nem így érez?
2019. okt. 3. 10:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora jesszusss 😀
2019. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nincs gyakorlata a fogalmazásban, vagy ilyen módon nem tudja kifejezni a szeretetét.
2019. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan ezen múlik a szeretet viszonzása? Lehet írni regényt ha a tettei meg nem ezt igazolják! Azt kell nézni mit tesz érted amikor vele vagy! Megpuszil? Megölel? Mondja hogy szeret? Tudsz vele beszélgetni? Számíthatsz rá? Ha igen, akkor mit számít hogy ennyit jelzett vissza? Lehet valaki nagyon tud szeretni messengeren, viberen akárhol, de ha az életben meg bunkó és nem tudja a másikat szeretni kimutatni az erzéseit na az jelenti a problémát!
2019. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Eddig sem tudta kifejezni az érzelmeit. Mit vártal? Hogy hirtelen a szavak embere lesz?

A tettek fontosabbak, mint a szavak.

2019. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem elég?Főleg ha mostanig se mitatta ki az érzéseit.

Nőként én is ilyen vagyok,nem szeretem a nagy szavakat se a lelkizést.

2019. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a csajom volt ilyen :D Nem tartott sokáig a kapcsolatunk...inkább kerülöm az Intro embereket...velük még amugy se születtek soha "nagy barátságok"...olyan nye nye nye ..emberek csak nyávognak és gondolkodnak ...egyik sem jó..
2019. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha most itt 50-100 mondatban kifejtem, hogy szeretlek, enyém leszel?
2019. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 peca1000 ***** válasza:
67%

Miért mit írjon?


Ennyi nem elég?


Röviden, tömören kifejezte az érzéseit. :)


A férfiak zömét untatják, vagy irritálják az ilyen terjedelmes nyálas szövegek, mint ahogy engem is.


Én max. egy like-al reagáltam volna a helyébe :)

2019. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!