Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segìtégeteket szeretném kérni!

Párkapcsolatban élek. Eddìg jól ment minden. Az utóbbi időben viszont megvàltozott sokminden. A páromat nagyon szeretem,viszont nem érzem úgy, hogy mi ketten összeillenènk. Már nem egyeznek a nézeteink,és minden kis apróságosàgon össze tudunk veszni. Én mindent megteszek,de lassan egy igazi papucsnak èrzem magam mellete. Mindenért ugrok ,bármit kér tőlem,viszont ez visszafele nem működik. Trljesen elvàrja,hogy ki legyen szolgàlva. Szeretem,de nekem ez így már nem megy tovább. Szexuálisan sem kívánom,merg csak a teljesítmény ami hajt. Teljes szívemből szertem,de nem akarom folytani így. Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki,hogy legyen vége anélkül hogy megutálna? Tudom hogy szeret,de nem bírom ha uralkodnak rajtam. Hiányozna,de nem bírom tovább


2019. okt. 3. 11:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibák miatt!
2019. okt. 3. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszélgess vele erről és szakíts! Sok értelme nincs ha nem érzed jól magad ebben a kapcsoltban. Lehet megfog sértődni de ez ilyenkor benne van a pakliban.
2019. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan igy ahogy ide leirtad.Az biztos,hogy meg fog haragudni,de majd túlteszi magát rajta.
2019. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor szereted vagy el akarod hagyni? Ha szereted, akkor ne szakíts, hanem oldjátok meg a problémákat. Biztosan van valami oka, hogy megváltozott a párod viselkedése. Ha meg szakítani akarsz, semmiképp se mondj olyan baromságot, hogy szereted. Egyrészrôl nem lenne igaz, másrészrôl megnehezíted a továbblépést. Reménykedni fog, fel fog keresni többször, hátha lehet még köztetek valami. Amúgy meg nem mindegy, utál-e, ha úgyse látod többet?
2019. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval ő a legcukibb kiskutyulimutyulid :)
2019. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Mennyi idősek vagytok?
2019. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már kettő éve együtt vagyunk. A párom 25éves, én pedig 31 vagyok
2019. okt. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!