Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gondolkodsz a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gondolkodsz a kapcsolatodon, mennyire sűrün?

Figyelt kérdés
hogy hogyan tovább, el tudod e képzelni egy életre magad mellett, hogy lesz e lánykérés legyen e gyerek stb..szóval a kapcsolatot érintő nagyobb kérdések
2019. okt. 3. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mostanság egyre többet
2019. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Napi szinten gondolkodom rajta. Barátnőmnek már van egy gyereke, nagyon remélem, hogy többet nem akar. Feleségül se akarom venni. Azt mondjuk nem bánnám, ha hozzám költözne. Azon is szoktam gondolkodni, hogy mi lesz ha megcsal. 39F
2019. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkodom a kapcsolatomon- hogy miért nincs -.-"
2019. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mostanában igen. A gyerekvállalás kérdésén főleg. Beszélgettünk a férjemmel róla, de még várunk legalább 3 évet. Azon is szoktam gondolkodni néha hogy hol tudunk majd házat venni. Friss házasság után gondolom ez a normális és aktuális amin a párok gondolkodni szoktak.
2019. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden nap. Főleg, hogy már lassan egy éve nem jön össze a baba, kezdek kicsit kiborulni, és nagyjából állandóan a gondolataim között szerepel a téma. Azon nem kell gondolkodnom, hogy el tudom-e magam képzelni a férjem mellett örökké, és hogy mi lesz a jövőben, ezek adottak, de a babakérdés most már erősen kezd bántani. Korábban persze a lánykérésen meg azon agyaltam, hogy mikor fogunk idáig eljutni, ahol most vagyunk, de én ilyen túlparázós típus vagyok, mindent agyongondolok, szóval nálam ez világéletemben kb mindennel így volt.
2019. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Ne görcsölj rá, akkor összejön!

2019. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a dolgok közel sem a kapcsolatomat érintő nagyobb dolgok, leginkább lényegtelen baromságok. Azt, hogy egy életre a párom mellett akarok maradni átgondoltam és eldöntöttem nagyjából 10 éve, nem nagyon van rajta mit gondolkozni. A házasság ugyan volt de nem érdekelt, soha nem volt fontos, a gyerek kérdés szintén nem. Teljesen más dolgokban látom egy kapcsolat fejlődését és "mérföldköveit". Sokat gondolkozom rajta, rajtunk de nem ilyen kézzel fogható dolgokon. Ezek nem számítanak ha megtalálod életed szerelmét.
2019. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 - a babára vágyó párok kedvenc mondata, köszönjük :) Közvetlenül utána a "majd ha gyereked lesz, megérted" következik, ezt szerintem elég sok gyerektelen pár nevében mondhatom.
2019. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Felőlem azt gondolsz amit akarsz, én a saját példámból írtam.

Amikor úgy gondoltuk, hogy nem kínlódunk tovább, utazni fogunk és magunknak élünk, a második utunkon megfogant a gyerekünk. És utána a következő, úgy hogy a másikhoz képest még korán is jött.

De mondom, a te dolgod!

2019. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!