Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért nekem mondja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nekem mondja el a búját/baját/problémáját? Miért nem másnak?

Figyelt kérdés

Ha felb"""k az agyát, mindig engem hiv, vagy nekem panaszkodik.

Egyik ismerősöm azt mondta, h hát kinek mondja el/panaszkodjon?! Örüljek neki, h velem osztja meg a baját, ez a bizalom.


2019. okt. 3. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez lenne a normális hiszen megosztja veled az életét.
2019. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van hisz ezért a párod hogy neked mondja el.
2019. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
94%

Mondja a kocsmárosnak, vagy mit szeretnél?


Maradjunk annyiban, hogy ez normál bizalmi szint mellett igenis normális.

2019. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Írd már le légyszíves kérdező, hogy szerinted mit jelent az, hogy párkapcsolat? Mit szoktak a felek ebben az állapotban csinálni egymással?


Egyébként te miért vagy párkapcsolatban, ha az alapvető funkciók hiányoznak belőled?

2019. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Örülj neki, hogy méltónak tart arra, hogy megossza veled az életét. Bár nem értem mi oka van rá, amikor gerinctelenül kibeszéled idegeneknek őt. Ebből is látszik, hogy nem érdemled meg a bizalmát és a megbecsülését.
2019. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van az ismerősödnek.
2019. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
20%
Az előző válaszolókon látszik hogy semmi önbizalmuk nincs és rinyagépek, és ők is erre használják a párjukat hogy nekik rinyáljanak. Így nyilván nem látják, hogy egy kapcsolatnak nem ebből kéne állnia, hanem mondjuk abból hogy pozitív dolgokról beszéltek, meg tervezitek a jövőt. Teljesen egyetértek veled kedves kérdező, egy dolog néha megemlíteni hogy nem volt kellemes napod, de teljesen más folyton panaszkodni. Szavazzatok le nyugodtan.
2019. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Mert a jóban-rosszban az nem csak a jóban.
2019. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert mégis kinek mondja el a gondja baját?
2019. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
8-as,sok nő ezt nem érti.
2019. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!