Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elég indok a szakításra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég indok a szakításra?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt. Ő 33 én 25.2 és fél hónapja még a jelét se adja h szexelni akar. Nem ér hozzám. Azelőtt esetek 80%ban én kezdeményeztem mint nő. 3 hete mondtam neki h ez nem lesz jó. Azóta próbálkozott egyszer, de erőltetett volt. Kérdeztem többször h mi a baj, azt mondta semmi gond nincs velem. Én eddig bírtam, nem vagyok boldog, nem érzem magam nőnek. Szerintem ez elég indok. Vagy megcsal, nem élünk együtt, de ezek után nem is akarok. 25 éves nő
2019. okt. 4. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezt neked kell eldönteni. Egy év nagyon kevés, ha már ennyi idő után gondok vannak, az baj. De ha szereted, akkor érdemes lenne többet beszélni róla, megpróbálni kideríteni, mi a baj.
2019. okt. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Az ember életében folyamatosan vannak stresszes időszakok. Lesznek is. Három hét szex nélkül valóban sok (én egy hét után a falat kaparom) de nálatok a nagyobb probléma az, hogy nem kommunikál. Ha elmondaná mi a baj akár vele akár veled akkor ezt meg lehetne oldani vagy csak simán elviselhetőbb lenne neked is
2019. okt. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jó a szex, nem jó semmi. A későbbiekben sem lesz jobb.

Neked rombolja az önbizalmad, és kombinálsz.

Ennek a kapcsolatnak (nevezhető langyos hígfosnak) nincs jövője.

2019. okt. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Ez nem normális, szerintem. Nekem a szex nem azt jelenti, hogy jól érezzemm magam, hanem hogy teljesen elfogadnak, ez a legbelsőbb pillanat.

Mond el neki!

2019. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Elég, de adj még egy kis időt, és még egy kis kommunikáció. Ha semmi: go...
2019. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kérdezz, segíts neki meglelni az okot, de ha csak egyszerűen rádunt, csak nem mondja ki akkor könnyítsd meg a dolgát.
2019. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele kommunikálni erről, akkor annak annyi. Bőven elég ok a szakításra.
2019. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvassa e még valaki. Megmondtam neki hogy nem szeretném folytatni, mivel nincs változás. Erre egyik pillanatban oltogat h megcsaltam, másikban meg szeret. Vélemény?
2019. okt. 14. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Még mindig vergődsz??? Dobd már ki a francba.

Vélemény? Önsors rontó vagy.

2019. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még most sem árulta el az okát, ugye?


Hagyd ott a csudába és keress egy felnőtt embert.

Probléma mindenkivel adódhat, de ha aki nem hajlandó kommunikálni róla és nem igyekszik javítani a helyzeten, arra csak az idődet vesztegeted.

2019. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!