Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megérett a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amanda879 kérdése:

Szerintetek megérett a kapcsolatom a szakításra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal 1 és fél éve vagyok együtt és nagyon szeretem őt viszont nem vagyok belé szerelmes, de szeretek vele lenni.

Sajnos sok mindennel kapcsolatban nem értünk egyet és én olyan lány vagyok aki inkább pörgősebb ő meg kevésbé.

Én teli vagyok kalandvággyal és szeretem a programokat illetve a romantikus dolgokat és ő annyira úgy vettem észre,hogy nem.

Nekem vannak vele szemben elvárásaim pl,hogy ne járjon bulizni ennek ellenére ő elszokott menni és én úgy gondolom ha fontos neki a kapcsolatunk akkor nem menne el ha a szerelme kéri.

Sokszor kertem már,hogy ezen változtasson ha nem akarja hogy tönkremenjen a kapcsolatunk, de nem igazán tett érte.

2napja elhatároztuk,hogy akkor legyen vége viszont nagyon hirtelen döbtés volt ez úgy érzem.

Ma fogok vele találkozni és megbeszéljük ezt a kapcsolatot mégegyszer,hogy mi legyen.

Nem tudok dönteni mi legyen, szeretem őt nagyon és hiányozna a személyisége viszont úgy érzem, hogy nem tudja megadni nekem azt a romantikát amire én vágyom.

Illetve ritkán szokott kinyalni ami szintén zavar engem értem,hogy nem szereti annyira a nyalást és sokszor fáradt, de én szeretem őt annyira,hogy kielégítem őt ha szeretné akármennyire is fáradt vágok!


2019. okt. 4. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Önző ösztönlény, mint a többi .
2019. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kit tartasz önzőnek?
2019. okt. 4. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

ahhoz kepest h te mondod magad a porgosebbnek, o jar bulizni...

szerintem nem szerencses megtiltani dolgokat egy kapcsolatban, az nem errol szol, hogy korlatozzuk a masikat. megbeszelni, kompromisszumot keresni lehet, pl csak minden 2. hetvegen bulizzon, a tobbit egyutt toltsetek....

de aki nem romantikus azt nem lehet "atnevelni". kicsit olyan tiniszagu nekem ez az egesz vergodes, meg akarod valtoztatni, hagyjatok inkabb egymast.

2019. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Egy párkapcsolatban nem korlatozzuk a másikat, nem mondjuk meg hova menjen, mit csináljon.
2019. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Jó döntés volt, a lehető legjobb lesz így a srácnak. Nem kell a nyakába egy ostoba tinipitsa koloncnak.


Persze, hogy nem vagy szerelmes, hiszen a tulajdonodnak tekinted. Ki a fax vagy te, hogy bárkinek megmondd, hogy hová mehet? Meg még utána zsarold is, hogy ha elmegy bulizni, akkor kidobod.


A nyalás történet ezek után mindegy is. Nem csak szopásra meg hisztizésre kellene használni a szádat, és akkor nem lennének ilyen gondjaid.

2019. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen jó döntés a szakitás, semmi értelme és még csak nem is vagy szerelmes belé, és a pasi sem beléd.Hagyjátok egy mást békén.Nem minden férfi szeret nyalakodni,mert sok nö anélkül is jól érzi magát,mert tiszta szivbõl,szerelembõl szeretik egymást.
2019. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tiltom meg neki,hogy bulizni járjon csak nem szeretném,hogy olyan gyakran elmenjen.

Neki is vannak kérései felém ugyan így!

Mondjuk,hogy ne írjak vissza egyáltalán fiúknak.

Én szeretem annyira,hogy tiszteletben tartom az ilyen kéréseit!

2019. okt. 4. 11:11
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez a kapcsolat egy gőzölgő tál tehénfos, már bocs. Te is undorítóan viselkedsz benne de ő se jobb nálad, két gyerekes idióta párosítása vagytok szóval maradj csak vele, összeilletek. Legalább addig is megkímélitek magatoktól a normális embereket.
2019. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Az egyik mondatoddal ütöd a másikat. Azt írod, hogy te vagy a pörgősebb, kalandvágyóbb, de mégis Ő akar menni bulizni, amit te megtiltasz neki. Nem is értem. Miért ne mehetne el a haverokkal? Ha szeretek valakit, akkor alapból nem hozom olyan helyzetbe, hogy választania kelljen két dolog között, amit szeret. Ha nekem megtiltana valamit a barátnőm, abban a percben dobnám ki. Egy kapcsolat nem egymás szabályozásáról szól.

Ennek a kapcsolatnak semmi jövője, ha már 1,5 év után így nyűglődtök. Szerintem értelmetlen folytatni, alapból nem is értem, minek jöttél vele össze, ha nem vagy belé szerelmes. Ez a kapcsolat addig fog tartani, amíg nem jön szembe egy olyan pasi az utcán, akibe szerelmes leszel.

2019. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok én pörgősebb,hogy sokszor mennék valamerre mondjuk kirándulni, sportolni közösen, utazgatni és szívesen csinalok izgalmas programokat!

Ő pedig ezekben nem mindig partner és inkább otthon szeretne lenni feküdni az ágyban és nézni a tv-t.

2019. okt. 4. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!