Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt szeretném elérni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném elérni a barátnőmnél hogy még többet velem akarjon lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám elérni hogy a barátnőm még többet velem akarjon lenni?

Több mint egy éve együtt vagyunk. Mivel én mindig meg adok neki mindent és próbálok a kedvébe járni, szépen beszélek vele, ha keres egyből el ér, úgy kezelem tényleg mint a párom és nem bunkózok vele, csak ha fel idegesít nyilván akkor vissza szolok... Nehéz ezt így meg fogalmazni de hogy érhetném el azt hogy ő mégjobban velem akarjon lenni és mondja hogy nagyon hiányzol meg veled akarok lenni stb... Nekem ez nagyon hiányzik. Hétvégente vagyunk csak együtt. Az összeköltözés még nem megoldható egyenlőre. Valahogy hiányt éreztessek vele hogy még többet akarjon velem lenni meg még jobban odáig legyen értem? Tünjek el kicsit? Vagy mit csinaljak?


2019. okt. 4. 12:11
 1/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Akiből ezt úgy kell kierőszakolni az általában nem vetít jót előre. Ha magától nem csinálja nem akarja nem kell belekényszeríteni trükkökkel, mert nem fogja venni a lapot.
2019. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból mondom, hogy ne járkálni folyton a nyakára, ne írogass neki 5 percenként. Foglald le magad valamivel. Persze nem azt mondom, hogy ne foglalkozz vele, de hagyj neki egy kis teret/szabadságot. Nekem ment már tönkre kapcsolatom amiatt, hogy beleestem abba a hibába, hogy rengeteget kerestem a csajt. Meg se vártam, hogy ő keressen...
2019. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Csodálom a barátnőd türelmét...
2019. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves vagy, ember?
2019. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"nem bunkózok vele, csak ha fel idegesít " aha
2019. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Ez engem is erdekelne hany evesek vagytok
2020. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!