Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rühell a barátom családja, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rühell a barátom családja, ő meg őrlődik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom szülei elváltak, rá egy évre kb összeköltöztünk a barátommal. Azóta utál a családja. A barátom egyébként egy nagyon dolgos, segítőkész férfi, így értem, hogy otthon hiányolja az apja (akivel együtt élt az összeköltözésünkig), de ez akkor sem ok arra, hogy cserébe engem utáljon. Igazából szerintem senkivel se lenne kibékülve, azt érzi, hogy a fiát is elvesztette a felesége után. Ha elmegyünk hozzá, sajnos akkor is fagyos a hangulat, jól tudom, hogy a háta közepére se kíván, de a párom a megértésemet kéri, s szentül hiszi, hogy menthető a helyzet. Ti mit tennétek? Odamennétek, ahol tudjátok, hogy utálnak titeket? Hogyan vágják jó képet a beszólásokhoz? Ilyen alkalmakkor rendre megkapjuk, hogy ő már nem is kell nekünk, lesz.arjuk stb. Való igaz, hogy állandóan nem tudtunk menni, mert nagyon sokat dolgozunk, de sokáig törődtünk vele és a lelkivilágával, de ha az ember ezért cserébe csak megvetést és beszólásokat kap, nyilván beleun előbb-utóbb. Meddig próbálkoznátok a párotok kérésére? Lehetséges, hogy tényleg minden jó lesz? Sajnálom a barátomat, de magamnak sem akarok gyomor ideget.
2019. okt. 4. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ideje lenne, hogy a barátod a sarkára álljon.. A szülei érzelmileg zsarolják és ugráltatják. Ő pedig hagyja.
2019. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem fontos lenne tudatosítani magadban, hogy ez kizárólag apuka személyes problémája, te nem tettél semmi rosszat. Ezt neki kell elrendezni magában akár egyedül, akár szakember segítségével. Azzal, hogy beleállsz a dologba és direkt nem mész hozzá vagy ellenséges vagy vele, csak valódi okot adsz arra, hogy ne kedveljen. A beszólások nem neked szólnak, apuka csak a saját helyzete miatt frusztrált. Elsősorban a barátod dolga lenne leülni és beszélni vele, nem csak húzni az időt és várni, hogy magától megoldódjon a dolog (mert nem fog). Akármennyire is "ciki" két férfinak leülni és lelki dolgokról beszélni, mindenképpen szükséges lenne nyugodt körülmények között, kettesben megbeszélniük, hogy érthető, ha egyedül érzi magát, a fia felnőtt, szeretné a saját életét is élni, de ettől függetlenül még ugyanúgy apjaként szereti és bármikor számíthat rá, viszont azt nem hajlandó tűrni, hogy a barátnőjét bántsa.
2019. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Diazepam ***** válasza:
Nem mennék oda. Nem is értem eddig miért mentél? Legyenek kettesben, rendeződjön kettejük között a dolog. Addig nem fog amíg ott vagy.
2019. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyja hogy áll hozzád? Ő is elutasító?


Hát nem tudom... az ilyen szülők, akik képtelenek leválni a gyerekről egy rémálom.

A párodnak komolyan el kéne beszélgetnie az apjával, hogy kezelje a szeparációs gondjait, mert senkinek nem egészséges ez. Ha meg utálkozik, csak elmarja a fiát is maga mellől.

A lényeg, hogy a párodnak komolyan rendbe kéne raknia az apját. Max te addig ne látogasd az apóst.

2019. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!