Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lecseszett egy ilyenért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecseszett egy ilyenért a párom, szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk, hatalmas szerelemnek indult...aztan egyre rosszabb mar minden...Ma delutan kozosen elindultunk a gyerekert az ovodaba ( nem o a gyerek apja), szolt, hogy bekene menni az egyik pizzeriaba mert ra akar kerdezni hogy szukseg van-e futarra.. megallt a pizzeria elott, csatolom ki az ovem, kerdezi: ja, te is jossz? Mondom persze bemegyek nem unatkozok itt kint egyedul a kocsiban. Setalunk befele, kozbe elkezd olyan szinten alpari bunko stilusban beszelni, hogy en mit nyomatom magam, meg megyek utanfutoskodni aztan majd jol megmondjak hogy csak utanfutoval kepes rakerdezni az allslehetosegre.. sarkon fordultam , aztan visszasetaltam az autohoz, ezek mellett persze meg eleg sok problema van, de nalam ez kiverte a biztositekot. Ennyi erovel ha en be akarok ugrani a dmbe mikor epp autoval vagyunk a varosban, akkor o ne jojjon be velem utanfutoskodni meg “nyomatni magat”, mert egyedul is kepes vagyok megvenni? Persze hogy az vagyok, de ha eleve egyutt elindulunk a dolgainkra akkor nem ertem miert nem lehet normalisan ketten bemenni, szerintem ez annyira termeszetes dolog..
2019. okt. 4. 19:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem jogos.
2019. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az utobbi idoben eszrevettem hogy tobbszor is csak az utanfutojanak hiv..
2019. okt. 4. 19:39
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

A stílus nem ok, de ha nem akarta, hogy bemenj vele, akkor ne erőltesd.

Nem kell mindenhová együtt menni!

2019. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó a,, kedves " párod!
2019. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
Én se értem, hogy miért kellett neked is bemenni. Nem bírtál ki 30 másodpercet a kocsiban?
2019. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

JAJJJJJJJJJJJJJJ...!!!!!!!


Na akkor FÉRFI szemszögből leírom, hogy mi a gond!


1.: A palid nem gyerek, hogy egy néni kísérgesse mindenhová, ha valamit intézni akar.

2.: Azt hiszed nem ciki egy férfinek, hogy pizzafutárkodik?

2019. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%

Ebben az esetben jogos volt, mert munka ügyben tényleg rosszul jön ki, ha a nője kíséri.

De! A stílus nem jogos, és ezt el lehet mondani normálisan is.

2019. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
De en nem neni vagyok hanem a parja
2019. okt. 4. 19:50
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Mindegy mit mondunk, vele maradsz.
2019. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos a kiakadása.


Állásinterjúkra annak idején én is egyedül jártam, elvégre egyedül kell "eladni" magunkat, hisz dolgozni is egyedül fogunk.


Anyaként nem értem, hogy miért nem bírtad volna ki a kocsiban úgy, gogy ki se szállsz. Nekem eszembe sem jutott volna ilyen esetben kiszállni sem.

2019. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!