Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nem minden napi kapcsolat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám Don Jon kérdése:

Egy nem minden napi kapcsolat. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok

27 èves férfi vagyok

A párom 25 éves

6 éve vagyunk együtt

De már katasztrófa a helyzet mondjuk már amikor 2 éve voltunk együtt és ő terhes lett 7 hónapos terhesen meg csalt az exèvel ( magyarázat hogy miért az volt mert nem tudja hogy miért tette) . Amikor elmondta össze dőlt bennem az apai ènem. A hasában lévő kis fiú életére esküdött hogy soha többé nem lesz ilyen de hát másnap még is volt. Én apa nélkül nőttem fel rossz volt és nem akartam ezt is a gyereknek igy kapott egy esélyt pedig tudtam hogy ez évekig bennem lesz és tönkre fog tenni. Nos ennek már 3 éve . és valóban mai napig bennem van és fáj ez a dolog lelkileg

De hát a kis fiam miatt muszáj vele lennem.

Tudom hogy nem köt össze egy gyermek de hát apás a fiú. Nos igy 6 év után

Nincs köztünk szexuális élet csak ritkán 2 hetente kb de az is rossz.

Nem érdeklem hanyagol engem nem törődik velem.

Tetteti hogy alszik de hát álmában Nyőg stb amikor keltem akkor semmi

Én nem csaltam meg férfi létemre de ő 3 éve igen és hazudott és újra meg tette

Ma már ott tartunk hogy 2 hete szerelmes zenéket halgat olyanokat amibe az van hogy hiányzol kezdjük újra stb ha rá mászók vagy izgatom akármi akkor semmi. Ez a dolog már bennem is kárt tett mivel van amikor le ál a szerszám mert eszembe jut hogy miket tett és engem hanyagol. Ma már ott tartok hogy meg csalom nem érdekel. Pedig fel hoztam a 3 as szeretkezesi dolgot is hogy be vegyunk esetleg egy lányt? Azt mondja hulye vagyok biztos hogy nem akkor be vegyunk egy férfit ? Azt mondja ő ribi és csak engem szeret csak velem akarja .

De hát ha nem ribi akkor minek csalt meg ?

Minek esküdött a fiára aki a hasában volt?

Miért hanyagol engem?

Miért hazudott és hazudik?

Es mar próbáltam vele ezeket kb 100000 szer meg beszélni de hát mindig a hagyjál már Dumával lőtt le. Szóval megcsalt, hazudott, újra, és újra amikor semmi rosszat sem tettél meg beszélni sem hajlandó már ideg beteg lettem ezért.. lelkileg is kihat rám. Ezt a nőt sokan utálják azért mert kinézetre árva kis szent de aki már rég ismeri utálja! Mert brutálisan 2 színű. A saját fia egy semmi számára hiszen az életére esküdött hogy több meg csalás nem lesz de hát már másnap megint meg tette! Ki mit javasol?

Volt aki igy járt?

Csak őszintén!

Jöhet hideg meleg!

És igen ki viszem a részem a házi teendökben szinte férfi és nő vagyok egyben apa és anya vagyok.

Meg kapnak mindent

Erre akkor is ...

Köszönöm előre is a válaszokat



2019. okt. 4. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy tièd az a gyerek? Mi van ha előtte is megcsalt ès más gyerekèt neveled? Èn a helyedbe csinálnèk egy apasági tesztet tuti ami tuti.
2019. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon hasonlit rám a gyerek.

Mindenki mondja.

De igazad van bennem is volt már ez hogy apasági teszt.

Amugy az anyával dolgozik ő viszi és hozza haza már 1 éve lassan szóval nem csal meg szerintem! De nem értem akkor sem...

2019. okt. 4. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Írod, hogy a gyerek nem ok arra, hogy együtt maradjatok, erre jól bezárod magad egy zsákutcába pont a gyerek miatt.

Nézd fiatal vagy még, de szeretném, ha egy dolgot átgondolnál: Miért is hárítod a gyerekre a felelősséget, hogy túl papucs vagy kilépni? Nem a gyerek felel a te boldogságodért, hanem te saját magad. Ha pedig ez így rossz (márpedig ez egy roppant f.os kapcsolat és még finoman fogalmaztam), akkor miért is nem teszel azért, hogy más lehessen a jövőd?

Egy életed van, nélam 5 évvel vagy fiatalabb!! Most vagy a legjobb éveidben! Komolyan egy ripanc mellett akarod el***ni az életed?

Őszintén ez a nő azt se érdemli ezek után, hogy leköpd. Nőként mondom ez egy utolsó riherongy, aki manipulál, kihasznál és szerintem jó pár faszival hempergett már melletted. Igazi mintapéldány.

Miért nem lépsz már ki? Teljesen odalesz a pszichéd. A fiad meg azt a mintát lássa, hogy a férfinak kuss a neve és egy papucsnak kell lennie? Ezt akarod neki tanítani? Vagy inkább azt, hogy bármennyire is fontos a család, vagy a kapcsolat, ha nagyon rossz és mérgező, van annyi tartásod, hogy azt mondd, hogy én ebből nem kérek?

Inkább legyél hétvégi apa (és akkor aztán eláraszthatod a fiút a szereteteddel), mint egy megkeseredett apa.

A gyerek ha tudná mi folyik, ő sem akarná, hogy ebben sínylődj!


31n

2019. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legeslegrosszabb, amit tehetsz, hogy a gyerek miatt maradsz a nővel. Hidd el, a gyerek sem buta, valószínűleg már észrevette, hogy valami nem oké kettőtök között. Ha most nem is mondja, idővel majd fogja, mert megjegyzi, hogy mi történt, ő hogyan élte meg. Kihat rá minden, amit otthon érez, ti meg ha együtt maradtok, ez csak rosszabb lesz - mindenkinek.
2019. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a problémamegoldó képességed nulla. Azért mert a szülők elválnak nem szűnik meg létezni az egyik vagy a másik. Annak a gyereknek lesz apja. Biztos megviseli, de az sokkal jobban, hogy anya is kikacsintgat, apuka is ki akar, idő kérdése ki is fog, vagy éppen egy hármast erőltet. Lépj ki ebből a kapcsolatból mert értelme nulla. Önző vagy te is az anya is... Gyereket kellene nézni bármi van akkor is.
2019. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, ez egy kalap szar. Lépj ki.
2019. okt. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmi de semmi értelme további időt pazarolni erre a nőre,aki nyilvánvalóan szarik rád...meg az egész kapcsolatra.

Hagyd ott.

2019. okt. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nem vagy irigylésre méltó helyzetben.

Azt se értem h tudsz közeledni hozzá szexuálisan hogy van rá gusztusod, ennél a 2kezed többet ér.


Már rég kellett volna az apasági teszt,mert azt se lehet elhinni amit kérdez.

Viszont h ebben a kapcsolatban élsz pont nem a gyerek érdekeit nézed, csak neked is jobb hisz olyan amilyen ,de van rendszeres szex.. a gyereknek se jó ha látja h apja anyja közt nincs szeretet és törődés eleve rossz példával indul az életbe..

2019. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úristen milyen papucs férfiak vannak már ne haragudj :D
2019. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hm.. Nekem olyan apukám van, aki miattam és a testvérem miatt maradt velünk (egybe a család) egy hasonló helyzet után.

Utólag úgy gondolom mára felnőtt fejjel, hogy sokkal rosszabb lett volna ha a szüleinek még nem is beszélnek egymáshoz és ide-oda kell menni, mert ilyeneket is ismerek. Egy hét anyánál majd egy hét apánál vannak. Stb.


Próbáljátok újra kezdeni, de ne érzéki úton, hanem inkább érzelmi síkon. Beszélgetéssel, közös témával, sétával. Hol mehetett tönkre, ami régen jó volt.

2019. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!