Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagyon gáz, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gáz, h még nem mutatott be a szüleinek?

Figyelt kérdés

1 éve és 4 hónapja vagyunk együtt. Neki így megfelel és kényelmes. Az én szüleim távol élnek, de már 2x is elutaztunk kettesben hozzájuk. Ő még a szüleivel él, tehát magához se hív el. Engem ez nagyon bánt, amit tudattam is vele, ő pedig tudomásul vette, de nem beszéltünk arról, h lesz-e valami változás. Annyit mondott, h nem kell ennek mindig így maradnia.


Mindketten közel vagyunk a 30-hoz.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. okt. 5. 08:07
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
75%

Azért lehet tudni valamit a szüleiről?

Szégyenli őket, vagy valamilyen esetleges konfliktust akar elkerülni?


Esetleg otthon várja a felesége?

2019. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A szülei 52-55 év körüliek, mindketten aktívan dolgoznak. Anyukája nagyon kedves lehet, apukájának viszont kissé nehéz a természete, de állítás szerint, ha bemutat a nekik, a szülei nagyon rendesek lennének velem. Apukája gyakran beszólogat neki, mindennel baja van, talán ezt is el akarja kerülni. Elvileg tudnak rólam, de semmi mást nem mesélt.
2019. okt. 5. 08:41
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Valami oka van rá. Putriba laknak, alkoholisták, kibírhatatlan a természetük, utálják a gyereküket, szegények, mentálisan betegek stb.

Azért ennyi idősen és 1 év után már vagy tovább fejlődik egy kapcsolat vagy szakítás van benne.

Nem szabad langyos vízben állni.

2019. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de szerintem ez tényleg gáz. Nem az, hogy nem mutat be, hanem hogy ez úgy nem történt meg hogy ő is otthon lakik. 30 évhez közel lassan egy msáfél éves kapcsolatban nem tudni a másik hol és hogyan él..
2019. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Hat, ok mar biztos ismerik a baratnojet, ugyhogy eleg fura lenne, ha a masodikat is bemutatna nekik :'D
2019. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3-as ez az!!!

A szülei elvileg értelmes emberek, mindkét gyereküket kiiskoláztatták, az egyetemet úgy járták végig, h diákmunkázniuk sem kellett (az öccse még tanul), minden nap meleg vacsora kerül az asztalra mai napig. Meg is értem, ha az apja beszólogat neki, amikor ennyi idősen a nyakunkon él, pedig az egyik lakásuk üresen áll. Nem laknak putriban, fotóról láttam már, a címét is szó nélkül megmondja, ha kérdezem.

Nem értem, nem tudom mi lehet az oka, de nem kapok rá más választ,csak annyit, h nem szeretné, h összefollyak a családjával. Ez a beszólása is fájt, de még tényleg nem én vagyok a családja, csak egyszer szeretnék az lenni.

2019. okt. 5. 09:03
 7/17 Noren1989 ***** válasza:

Érdekes, érdekes...


Tehát szerinte jól ellennétek a szüleivel, mégsem mutat be,

nála még fennt sem voltál.

El sem költözik az üres lakásukba.

Emberünk imádja a mamahotelt?


Önállósága rendben van, így 30 évesen?

Munka, stb. ?


Mert valami erőteljesen sántít.

Ha köztetek minden rendben, akkor csak nála lehet a bibi.

2019. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Jezusom, gyere le... Te mi az isten akarsz ettol a faszitol? Tiz helyen villog a vörös lampa, hogy bazi nagy gaz van vele, menekülj...
2019. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát igen így,hogy a szüleivel él így nagyon furcsa ,hogy még nem mutatott be,vagy nem vitt téged haza. Arra tippelek,hogy az apja sokkal rosszabb természetű mint elmondta. Az én apám is ilyen..pont ahogy írtad és anya meg tündéri.Én nem élek velük,de nekem is rettenetes bemutatni bárkit is a szüleimnek,mert soha nem tudhatom mire számítsak,milyen hangulatban van éppen apám. Van,hogy idegbeteg,kötekedős,de van hogy full normális simulkony,jófej,beszédes. Meg nagyon nagy elvárások vannak,bármibe képes belekötni,de tényleg nincs olyan dolog,téma amibe ne tudna halálos ellenérveket,negativitást találni.

És én is félek,hogyha ezt látná a párom,meg azt hogy nem is tudom kezelni a dolgot akkor szakítana velem. Szóval nem tudom,talán ha elmnodanád neki,hogy bármi is lesz nem fogod emiatt lenézni és nem fogsz emaitt szakítani vele,és ezt nyomatékosítsd többször is,akkor lehet meg fog jönni a kedve. Plusz biztosítsd afelől is hogy neked bármit elmondhat a múltjából. Ha én tudnám ezekt a páromról akkor simán bemutatnám.

2019. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amennyire én látom, teljesen önálló a mamaholteles részt kivéve. Tervezgeti már kb 1 éve a különköltözést, de kényelmes ember és így a fizujából is többet tud megtakarítani. Egyébként jól fizető állása van, nem a pénz a gond
2019. okt. 5. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!