Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen párkapcsolat az, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen párkapcsolat az, ahol a páros női tagja az anyjával alszik egy szobában, míg a párja egy másik szobában, egyedül?

Figyelt kérdés

30valahány éves felnőtt emberekről van szó, az anya 60 körüli.


Ha időnként szexelnek, akkor a nő bemegy a pasihoz, de este ugyanúgy az anyja szobájába megy aludni.



2019. okt. 7. 02:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyedi
2019. okt. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Airesx ***** válasza:
82%
Egyedi🤣 Nem normális.
2019. okt. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom oka van annak, hogy ilyen helyzetben vannak. Egyébként pedig mit számít ha boldogok együtt?
2019. okt. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Biztos nagyon horkol a pasi.
2019. okt. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Ismetelni tudom amit irtak elottem:

“Gondolom oka van annak, hogy ilyen helyzetben vannak. Egyébként pedig mit számít ha boldogok együtt?”


De ez hagyjan. Mennyire gaz mar az az ember aki masokat fikaz, nem? En azokat ruhellem a legjobban...

2019. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Kimarad a szex legjobb része, amikor összebújva elalszanak, szóval sima dugás.


Pasiként én nem tartom párkapcsolatnak

2019. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Beteges.

Remelem legalabb gyereket nem akarnak.

2019. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3-as és 5-ös, senki nem mondta, hogy boldogok együtt, én ilyet nem írtam...
2019. okt. 7. 10:13
 9/12 anonim ***** válasza:
gyerekes......
2019. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ismerősöm.Amig össze nem házasodtak,addig a pasi ha náluk maradt éjszakára,külön szobába kellett aludjon,és mégcsak át se szökhetett hozzá.A szülők vallási okokból csinálták ezt.
2019. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!