Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyereknek ossze kell tartani a 2 szülőt?

Figyelt kérdés

Barátnőm komoly változáson ment keresztül amióta teherbe esett.


Kisfiunk 6 hónapos és már kb 15 hónapja katasztrófálisan megromlott a kapcsolatunk.


Szó szerint semmibe vesz engem.


Se egyutt alvás , se szex , se mosoly , se 1 ölelés.


15 hónapja.


Ránézek a fiamra és annyira de annyira szeretném hogy rendes családba nőne fel nem úgy mint én aki nevelőotthonos volt és emiatt nagyon fontos volt neki hogy apa és anya együtt legyen.


Sajnos bármennyire küzdök ez nem megy én meg már belefáradtam.


Volt 2 hónap amikor mind nap sírtam 31 éves férfi létemre mert nem birtam nézni hogy nem érdeklem őt és nem is foglalkoztatja ez.


Rengetegszer probáltam beszélni vele, altalaban ilyenkor vegighalgatja és befordul aludni , vagy már a közepén befordul aludni.



Ha valaki hallaná amikor erről beszélek azonnal mondaná hogy hagyjam ott ezt a lányt....



Sajnos olyan vagyok mint egy rossz tini aki annyira reménykedett a boldog párkapcsolatban és nem tud belolle kiszálni oedig már több éve rossz.. , itt a fiam moatt vagyok benne még mert imádom...



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Itt egy picit bővebben leírtam mi a helyzet nálunk ha valakit érdekelne.


Egyenlőre fejben nem tudom hogy miképp lehet az ilyen túl élni úgy hogy kb senkim semmim nincs a családon kívül és annyira boldog voltam hogy ők lettek nekem, és ez most nincs úgy hogy én nem így akartam ezt.


Már régen nem tartunk ott hogy megbeszélni lehessen mivel nem is érdekli ha elmondom neki.



2019. okt. 8. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Késő bánat de az első amit mondani tudok az az, hogy ilyen szar kapcsolatba eleve nem kellett volna gyereket vállalni. Ha azonnal tönkrement ahogy a párod terhes lett akkor az már nagyon régen hulladék volt.

Viszont a gyerek édes kevés. És nem, egyáltalán nem kell összetartania a két szülőt, akik együtt maradnak csak mert ott a gyerek azok többet ártanak neki mintha szétmennének. Ha azt látja a gyerek, hogy anya és apa nem szeretik egymást, soha nem lát szerelmes, szép gesztusokat akkor ő sem fogja tudni megfelelően kifejezni az érzelmeit, fogalma sem lesz róla, hogy milyen egy jó kapcsolat emiatt soha nem is lesz neki. Még nagyon kicsi, fel sem fogja ha szétmentek. Ezerszer többet árt neki ha ilyen szörnyű kapcsolati példával nő fel.

2019. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy gyerek nem tart össze 2 embert, nem is az a "dolga".

Elhiszem, hogy sajnálom, hogy nem tud családban felnőni a gyereked, de ez van. Mèg mindig jobb, ha inkább Külön vagytok, mint a jelenlegi helyzet. Az ilyesfajta családi lègkör igen ártalmas a mentális fejlődèsère.

Megpróbáltam megbeszèlni, megmenteni a kapcsolatot, nem ment, ahhoz ketten kellettek volna, nem csak te. Ez van, ideje belatnod ès elfogadnod.

2019. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Álom kapcsolat volt , terhesség első hó apja végétől kezdődtek a bajok, a közeledésem elkezdte őt irritalni, elmentem a galériára aludni is hogy ne zavarjam. Ez nem változott meg csak roszabb lett egyszerűen nem igenyel semmit sem ami én vagyok pedig minden nap még ha lehetettlen dolog is de felkelek és mosolygok már még ezek után is.


Felveszem ezt a "maszkot" de már nem tudok miben reménykedni sem.


Nagyon akarta a gyereket de szó szerint az álombol ez lett és ez már fizikailag is tönkretesz.


2 munkahelyről rugtak ki mert nem tudtam koncentrálni bent annyira a kapcsolati probléma jár a fejemben , és mindenben a gyerekkel zsarol .


Volt olyan hogy mondtam neki hogy ez így nagyon tönkretesz és ezt nem veszi észre?


Erre ő berakta a kocsijába a babát és 1 hétre elutazott az anyjához vidékre.


Minden nap itthon zokogtam


Mondtam neki hogy ha csendben maradok akkor nincs vita de akkor ember szamba vagyok véve, ha kimerem nyitni a számat és elmondom ami nem nem jó akkor jön az hogy a gyerek úgy is nala van és elviszi ..



Sajnos ezt már bem birom , nap mint nap ez megy és már belefáradtam hogy mondjak bármit is.


Inkább csendben vagyok és akkor nincs veszekedés.

2019. okt. 8. 23:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamit vagy nem vettèl èszre vagy elhallgatsz. Olyan nincs, hogy álom kapcsolatból egy csapásra rossz lesz.
2019. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem.


A terhesség ,szülés, anyaság.


Egyszeruen a gyereket is úgy neveli hogy az már sok.


Nagyon jó anya , amennyire engem elhanyagol , annyira jó anya viszont .


Csak azt nem fogta fel még amit sokszor mondtam.neki hogy a gyereknek nem csak az kell hogy tisztába kell.rakni , hanem.az is hogy az apjával foglakozzon hogy a család együtt maradjon

2019. okt. 8. 23:24
 6/18 A kérdező kommentje:

Rettenetes nehezen viselte ah elso honaptól a terhességet, a szülés neki egy rémálom volt .


Most meg a gyerek.minden mozzanatát lesi

2019. okt. 8. 23:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy. Fogadd el, hogy ennek a kapcsolatnak annyi. Semmi èrtelme már tovább ennek a sínylődèsnek. A gyerek mèg pici, èszre se fogja venni a változást. Majd latogatod.

De az sokkal többet árt, ha ilyen párkapcsolati mintában nő fel. Inkább legyenek külön a szülők, mint együtt egy ilyen fstengerben.

2019. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek csak egy mentsvár neki. Azért akart annyira gyereket mert egyáltalán nem volt biztos a kapcsolatotokban. Most is szintén ezért kapaszkodik a gyerekbe és ezért használja ellened. Valójában igazi szeretetből soha nem akart gyereket.
2019. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem a gyerekek feladata, hogy összetartsa a szüleit. Neki nincs ilyen feladata, meg amúgy szerintem kábé senkinek.

Egyébként állítólag jobb a gyerekeknek pl ha külön vannak a szülei, mintha állandó veszekedést hall. Én úgy emlékszem, hogy valaki ezt mondta, és talán egy tv-műsorban , bár nem tudom.

2019. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

,,Rettenetes nehezen viselte ah elso honaptól a terhességet, a szülés neki egy rémálom volt "



Tehát végighányta az első trimesztert, miközben te folyamatosan azon sírtál, hogy jó volna már dugni is két hányás között.Aztán szakadt szerte szét alul rá pár hétre te már újra dugni szerettél volna, nyilván mert nem tudod mennyire képes megviselni egy nőt egy szar szülés.Az állandó értetlen nyomulásoddal is elutálhattad magad mellől, mert minden sorodból az süt, hogy mert Veled nem foglalkozik, Veled nem törődik mert Te szenvedsz.

Amúgy az meg végképp nem normális, hogy egy 31 éves férfit 2 munkahelyről is kirúgnak azért mert otthon nincs rendben minden.A felnőtt gondolkodású ember azzal is tisztába van, hogy pénzből él és vigyáz a munkahelyére, főleg ha családja van.


Szerintem ti nem régóta járhattatok mikor összejött a baba és valószínűleg egyszerűen csak elkapkodtátok a gyerekvállalást.(nem írtad mióta voltatok együtt, de én erre tippelek)

2019. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!