Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint egy pár nem tudunk működni együtt, viszont a szex úgy megy mint ahogy "megvan írva, , Helyre billenthető ez?

Figyelt kérdés

Sokan élenk olyan "jól működő,,kapcsolatban ahol nincs vagy nem jó az intimitás.

Nálunk ez pont fordítva van,mint 2 ember mint élet célt mint polaritást nézve nem passzolunk sőt sokat veszekszün.Próbálkozunk ezeket a nehézségeket helyre hozni de legbelül érezzük nem tudunk egymáshoz valamiért úgy viszonyulni hogy szinteket lépjünk időről időre egyre feljebb. A szex köztünk nagyon jó,minden meg van amire vágyunk,sőt.

Elengedni nem akarjuk egymást de talán nem csak a szex miatt

Létezik ilyen hogy a szex tart össze minket,vagy hogy tudnánk élettanilag is összecsiszolódni? Volt már valakivel hasonló? Hogy lehet ezt megoldani vagy lezárni mikor függője vagy a másiknak?



2019. okt. 9. 07:49
1 2
 1/13 Zsoltmester ***** válasza:
31%
Én azt gondolom, hogy össze lehet csiszolódni bárkivel. Egy jó párkapcsolat alapja főleg a szex. Arra sokkal inkább lehet építkezni mint mondjuk arra, hogy közösek a célok. Egyébként annyira szeretik ezt a közös célt emlegetni, mi más lehet a célja egy embernek mint az hogy boldogan éljen valakivel... minden kapcsolatban kell kompromisszumot kötni, a lényeg az, hogy mind a ketten ugyanannyit tegyenek bele. Vagy legalábbis közel azonos mértékű kompromisszumra legyenek hajlandóak a felek. Szintet lépni feljebb és feljebb nem feltétlenül kell, ez nem olyan mint egy iskola, vagy munkahely hogy előre kell lépni. Érdemes megpróbálni összecsiszolódni, ezt a lépést semmilyen kapcsolatból nem lehet kihagyni. Ha mind a ketten érezitek a hajlandóságot akkor sikerülni fog megoldani a problémákat. Mindkettőtöknek lehetnek saját céljaitok, ha nem túl nagy a kontraszt, például ha ő külföldön akar élni te meg nem, akkor nyilván bukta és hallott az egész dolog. Hanem ilyen szintű dolgokról van szó azok megoldhatóak.
2019. okt. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Totál naiv vagy! Csak kihasználja a tested. Addig amíg nem talál jobbat. Azért veszekedtek mert amúgy el sem viselne, csak azért tart mert ingyenkrv a vagy.
2019. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Volt ilyen, de ebből nem lehet előrébb jutni szerintem. Ha csak a szex jó, akkor csak azt kell csinálni, és nem játszani meg mellé a kapcsolatot, mert teljesen felesleges.


Mi ezt csináltuk, elég sokáig tartott, jó barátok is lettünk közben. Aztán jött valaki, aki mindenben passzol.

2019. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak a szex a közös pont a sokkal rosszabb, mint fordítva a hosszútávú dolgokat nézve.
2019. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy bárkivel össze lehet csiszolódni. Én nagyon erős jellem vagyok. Két olyan pasi volt az életemben akik szintén azok. A szex remekül működött,de idegtépőek voltunk egymás számára. Nem tudtunk kompromisszumot kötni,olyan kb kő-kövön elven működtünk. Sosem engedtünk a saját igazunkból, mert a másik sem tette azt.


A kérdező nem írta,hogy mennyi idősek, együtt élnek-e, gyerek/otthon köti-e Őket össze.

Ha nem, akkor addig amíg jól érzik magukat együtt működhet szexkapcsolatként, de érdemes elszakadni és átgondolni mással a folytatás, akivel a párkapcsolat minden téren jól működne.


Ha viszont együttélős-gyerekes-közös otthonos a kapcsolat kérdés,hogy más téren hogy működnek együtt? Mert ha semmi egyéb téren nem működik a kapcsolat csak szex terén, ebben a helyzetben már nagyobb a probléma.

2019. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Régóta magányosan éltünk mindketten és mikor egymásra találtunk hatalmas szeremnek indult.

A történetünkhöz az is hozzá tartozik,hogy 1 éve vagyunk együtt és munka miatt csak hétvégente van lehetőségünk egymással lenni,persze tudom így miért is várok csodát,de talán valahol észszerű hogy egy bizonytalan kapcsolat miatt egyikünk sem sem rúgja fel az életét.Harminc évesek leszünk jövőre mindketten.

És tudom ne várjak csodát ezek tények tudatában,én csupán arra voltam kíváncsi volt-e így már más is és ki hogy oldotta meg.

Köszönöm mindenkinek aki írt lényegesen elgondolkodtató mindenki válasza.

Úgy érzem megy el az idő felettünk és belekényelmesedtünk a hétvégi hancurozásokba de akkor ott abban a pillanatban kell nekem ez a férfi és szeretem és az életem bíznám rá és rajta is azt látom én vagyok számara a mindenség.

Tudom igazatok van így ez nem jó és nem elég és ha ebbe beletörődök akkor engem is minősít.

Köszönöm mindenkinek! 😊

2019. okt. 9. 10:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig lehet ezt játszani, voltam ilyen kapcsolatban. Viszont így utólag azt mondom bárcsak bele sem kezdtem volna.

Sajnos az ilyesféle kapcsolat cseppet sem kielégítő.

F36

2019. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hasonoó, jól passzoló személyiségek és a jó szex is kell. Nincs olyan, hogy csak az egyik van, az kibekkeli a másikat.

Ahol csak jól passzolnak a személyiségek, azt hívják barátságnak. Ahol meg csak a szex a jó, azok a szexpajtik vagy szimplán mérgező kapcsolat. Lehet egy fokig csiszolódni, de ha alapvető dolgokat kell feladni a kapcsolatért, nincs az a fantasztikus szex, ami kompenzálja.

Ezt te tudod Kérdező, hogy mit kell feladnod ahhoz, hogy ne veszekedős kapcsolat legyen, mérlegelj.

2019. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vélhetőleg mivel csak hétvégente találkoztok ezért az az idő a szexre koncentrálódik és arra már kevésbé szántok időt,hogy alaposabban megismerjétek egymást.

Több időt kellene együtt töltenetek, különböző helyzetekben, pl. együtt főztök, elmentek kirándulni, beszélgettek az életcéljaitokról, és így jobban megismernétek egymást.


Ha 30 évesek vagytok és szeretnétek megállapodni sok időtök nincs arra,hogy egy jövőjenincs kapcsolatban ellegyetek. Viszont én adnék a helyetekben arra esélyt,hogy megpróbáljátok, működne-e a kapcsolatot magasabb szintre emelve.

2019. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A magánytól tartva kapaszkodok-kapaszkodunk talán annyira ebbe a nem éppen ideális kapcsolatba mindketten

És igen mindenki azt mondja jobb egyedül mint egy olyan kapcsotban ami nem tart semerre,de ez a valóságban még is más.

Mert akár hogy is de tartozunk egymáshoz igen tudom ez lehet már csak egy szimpla kapcsolat függőség.

Persze nem akarom magam beállítani egy szex éhes,kapcsolat függő,önző nőnek,de már olyan sokszor végig gondoltam mi és hogy lenne helyes míg végső tanácstalanságomban itt kötöttem ki.

Tényleg nagyon köszönöm és hálás vagyok mindenkinek aki megtisztelt a tanácsával.😊

2019. okt. 9. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!