Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugságai miatt szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugságai miatt szerettem bele csak?!

Figyelt kérdés

Amikor megismertem a párom minden nagyon jó volt vele, de kiderült hogy sok minden amit mondott magától es az életerol hazugság volt.

De en mar addigra beleszerettem mire ez kiderult.

De nagyon zavar es sokat veszekszem miatta.

Elfog ez valamikor múlni?


2019. okt. 9. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Igazából a belé vetetr bizalnas oda, hiszen becsapott. Nekem is volt egy ilyen exbarátom, úgy éreztem, hogy az elejétől fogva hazugságra épült minden, aminek így semmi értelme nem volr folytatni, túl nagy volt a sértettség.
2019. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az ilyen emberek másban is hazudni fognak majd. Ha kell az állandó gyomorgörcs, akkor maradj vele.
2019. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
:D Ahogy beleszerettél, 2 perc alatt ki is tudsz belőle "szeretni". Egy hazug emberben mit szeretsz még? Ugyan már. 1.000.000 sokkal jobb partnert találhatsz. Mindenki pótolható, nem még egy ilyen nulla senki.
2019. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te nem a hazugságaiba szerettél bele,hanem egy fantomba aki nem is létezett.

Ezután is hazudni fog,mert az ilyenek nem változnak.

2019. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!