Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom micsodaja elkaphat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom micsodaja elkaphat fertőzést ha betegen kapom be neki?

Figyelt kérdés
Náthás vagyok viszont nyílvan szeretném csak így nehéz mert nem akarok legyen valami baj. Köszonom a valaszokat
2019. okt. 9. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, elkaphat.
2019. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Max rád prüszköl a micsodája, de talán épp ez a cél, nem? :)
2019. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ettől alakul ki a pénisznátha, aminek később súlyos következményei is lehetnek.


De most komolyan, az meg nem zavar, hogy be van dugulva az orrod, aztán meg a szád is? Hogy kapsz majd levegőt? :D

2019. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Jesszus! Akinek ennyi esze van, az miért szexel?! Először végiglapoznék egy bioszkönyvet a helyedben...

A fog.gátlási módszerekkel tisztában vagy legalább?

2019. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyszer tüszős volt a garatívem úgy oráloztam, bizony átdobtam páromra. Rendesen antibiotikum kellett neki is.
2019. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem náthásan nagyobb probléma lesz, hogy sem orron, sem szájon át nem kapsz levegőt. Biztos van, ami így is fertőző, a nátha nem valószínű. :-) De betegen nem lenne jobb valami másfajta összebújás?
2019. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából én most nem szeretnek annyira durvát csak ezt csinálni vele. De nincs kedvem szexelni mert mivan ha ratusszentek vagy barmi
2019. okt. 9. 16:19
 8/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:
48%
Pénisz nátha
2019. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:
71%
Inkább ne, ha leszopná utánad egy másik csaj is, még véletlenül elkapná tőled a másik csaj a náthát.
2019. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez most remélem,hogy csak kamu.Ennyire buta felnőtt ember nem lehet.

Max.a következő csaj kaphatja el,aki azonnal uténad bekepja.

2019. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!