Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnek tul jutni ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek tul jutni ezen?

Figyelt kérdés
Fel honapja nehez dontest hoztam.. Nem magam miatt hanem a parom miatt. Abortuszra mentem, de en nem akartam.. Csak apa nelkul nem akarok gyereket nevelni mert az nem elet egy gyerekek... Viszont nagyon faj a dontesem rengeteget nyomaszt de a kapcsolatunkat nem akarom tonkre tenni azzal hogy folyton felhozom a dolgot.. Legszivesebben vissza csinalnek mindent ami lehetetlen,de faj igy elni. Szeretem a parom es meg ertem mert logikusan nem engedhetunk meg egy gyereket.. De en nem tudok tul lepni ezen. Nem tudom mikor lesz megfelelo alkalom ra. Mar csak meg akarok halni. 24/N

2019. okt. 9. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Érthető, végülis elvetetted kényelmi okokból. Mert ha beteg lett volna, azt mindenki megérti.
2019. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ehhez már valakinek a segítsége kell, nem mondom azt, hogy feltétlenül pszichológus vagy pszichiáter legyen az illető, de egyedül nem fog menni.
2019. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem keress fel egy pszichológust, aki segít a gyász feldolgozásában. Nem telt el még sok idő, de ha már most így érzed, akkor jobb, ha nem vársz vele.
2019. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Ne haragudj, de ha annyira nem akartad volna az abortuszt, akkor akár a műtő ajtajából is, de visszafordultál volna.

Fél hónap nagyon kevés, adj magadnak időt, meglátod majd kitisztul a fejed a gyásztól, és rájössz hogy a körülményekhez képest a lehető legjobb döntést hoztad, hiszen alaposan átgondoltátok a dolgot, legalábbis remélhetőleg.

2019. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Az a kapcsolat egy kalap xart sem ér, ahol ezt nem lehet akár ezerszer is átbeszélni, ha egyszer ő akarta, és miatta vetetted el.
2019. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jellemző hogy azok lettek lepontozva, akik nem a kaparás pártiak. Libsik.
2019. okt. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ajjajj... figyu, MOST menj be a körzeti pszichiátriára. Szinte biztosan a hormonok kavarnak be ennyire (ha vállalsz gyereket, akkor nagyon figyeljenek rád, mert borítékolható a szülés utáni depresszió is).

Mondd el a kollégáknak, légy szíves, útba fognak igazítani.

2019. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lesz az, hogy mindenben az egyik fog dönteni, a másik meg behódol. Ez a kapcsolat egy kalap sz*r.
2019. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!