Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy 300 km a távolság, és legalább 1 évig esélytelen, hogy a két fél közelebb kerüljön egymáshoz.
2019. okt. 9. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
nálam működött eddig, 9990km lol. most van kb. egy éve, de nemsokára fogunk találkozni
2019. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Legfeljebb akkor ha valóban csak 1 évig tartana ez az állapot...
2019. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez rajtatok múlik. Nálunk tökéletesen működött, de mi alapból jól bírjuk a távolságot a személyiségünkből adódóan.
2019. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen, működHET, de ez rajtatok múlik. Nekem volt, akivel működött, volt, akivel bele sem kezdtem, mert nála nem működött volna, nem olyan személyiség volt.
2019. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Működhet. 4 és fél évig éltem így, országok között ingázva. Eleinte három havi, majd havi egyszeri találkozókkal. Viszont, sokat kellett tenni érte. Egyetemre jártam és dolgoztam egyszerre, de este mégis rá kellett szánni azt az 1-2 órát vdeochatre, hiába voltam teljesen hulla, de a kapcsolatnak szüksége volt arra hogy fenntartsuk a napi kontaktot. Néha bealudtam beszélgetés közben. Rettentő fárasztó és energiaigényes volt, plusz nem kevés utazási költséggel járt. De megérte. Most már együtt élünk házaspárként. A férjem viccelődve néha meg is jegyzi hogy sokkal többet beszélgettünk amikor még nem éltünk együtt. :)
2019. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van akinél működik;) Tenni kell érte ez tény🤣
2019. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!