Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban volt egy kis vitánk a párommal, közölte hogy több szabadságra vágyik. Megbeszéltük, sikerült megoldanunk a problémát. Viszont azóta ha szeretne velem közösen csinálni valamit, vagy szeretne elmenni velem valahová, mindig az az első gondolatom hogy vajon nem vagyok e a terhére és nem csak az én kedvemért teszi, valamint hogy most épp miért nem inkább a haverjaival akar lenni ha ennyire kell neki a szabadság. Van bennem egy kis tüske, mert a vitánk előtt sem korlátoztam a párom semmiben, sosem mondtam például hogy ne menjen el a haverjaival vagy nem vártam el soha hogy 0-24-ben együtt legyünk. Ő magától nem ment, pedig felőlem mehetett volna.

Szeretném vele ezt megbeszélni, csak egyrészt tudom hogy abszúrd, hülyeség amit gondolok feleslegesen pedig nem akarok hisztizni és megint összeveszni vele. Másrészt pedig fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá, meg sem tudnám normális fogalmazni mi bajom van hiszen én sem igazán értem, úgy érzem magam mint egy hisztis gyerek.

Tudnátok segíteni, van valami ötletetek hogy programozhatnám át az agyam hogy ne rágódjak többé ezen a hülyeségeken? Hiszen tudom hogy ha velem akar lenni akkor velem akar, és az hogy több szabadságra vágyik nem azt jelenti hogy tőlem meg akar szabadulni. Mégis, valahogy nem így érzem, nem tudok megnyugodni.


2019. okt. 9. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
De! Sajnos azt jelenti,hogy meg szeretne... sosem jelent jót ha több szabadságra vágyik!!! Gondolj bele, ez munka vagy valami kötelesség ,hogy több szabadság kell? Főleg,ha tényleg igaz az amit írtàl,hogy nem telepedtél rá. Szerintem tégy egy szívességet és dobd ki. Ne alázd meg magad ennyire
2019. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ha nem korlátoztad eddig sem, megadnám neki a teljes szabadságot. Mehetne, amerre lát, mert itt valami nem kerek.
2019. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 éve. Igen, nekem is ez jár a fejemben, csak teljesen összezavar, mert ő szeretne velem olyan sok időt eltölteni. Ezenkívül nincsenek problémáink, de ezt tényleg nem értem. Mehetne ha akar, de nem megy. Akkor én mit csináljak vele?
2019. okt. 10. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatból tudom, ha valaki elkezd így mozgolódni és hasonlóan viselkedni, annak oka van. És valószínű, hogy egy harmadik, akiben még nem biztos.
2019. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!