Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vallásos lányok mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vallásos lányok mi alapján akarnak egyenlőséget a párkapcsolatban, ha a Biblia a férfit felsőbbrendűnek tekinti?

Figyelt kérdés

Ezt sehogy sem lehet kimagyarázni, max akkor, ha ateizmusra tér az illető.


Ez bizony zsákutca.


2019. okt. 9. 22:04
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Érdemesebb lett volna a párkapcsolat helyett házasságot írni ebben a kérdésben.
2019. okt. 9. 22:06
 2/25 Rockarc ***** válasza:
31%

Hit es vallas kozott van kulonbseg. A biblia egy mesegyujtemeny, kb te is olyan szinten ismered, vagy meg annyira sem. Az erkolcsi reszet kene felfognod, de ahhoz meg keves vagy. Pedig a tanmeseknek is van erkolcsi tanitasa, altalaban gyerekkorban a tobbseg rajon.


43F

2019. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok vallásos, de ateista sem, az én hitem szerint a férfi és a nő egyenrangú és nincs alá-fölé rendeltség. :-)
2019. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A Biblia egy minikönyvtár, amelyben különböző műfajú könyvek vannak összegyűjtve. Igen, vannak bent meseszerű iratok is (pl. Jónás), de történelmi is (pl. Ezdrás-Nehemiás). Ismerem egyébként, ezért tettem fel a kérdést. Egyértelmű, hogy a Szentírás a férfit magasabb szintre emeli, mint a nőt. Az a nő akkor, akinek a Biblia a hite alapja, elvárhat-e egyenlőséget? Kétlem.
2019. okt. 9. 22:12
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vallásos valaki, modern korban élünk, maximum a mormonoknál vagy más bigott szektáknál tarták be ezt az alá- felé rendeltséget. A nyugati világból kikopott ez, ugyanúgy mint az, hogy szűzen mehet férjhez a nő.
2019. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Sose értettem miért kell valamire hivatkozni lemondani a mocskos durva élvezetes vad szenvedélyes szexről...?
2019. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Mert a biblia rengeteg negatív, undorító dolgát valahogy nem akarják tudomásul venni a vallásos emberek. Ehhez persze hozzátartozik az is, hogy a 90%-uk sosem olvassa el teljesen, csak azokat a pozitív üzeneteket ismeri belőle amiket elmondanak a misén. Ha prédikálnának a rengeteg nemi erőszakról, gyilkosságról, csecsemőáldozásról, vérfertőzésről ami szintén szerepel benne senki nem lenne vallásos.

Egyébként valóban zsákutca, nekem is ez a kis aduászom amikor valaki nagyon téríteni akar.

2019. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Vallásoséknál ne keress logikát. Ha lenne, nem lennének vallàsosak.
2019. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Ezt megszívtad, ha azért akarsz vallásos lányt, mert akkor majd felsőbbrendű lehetsz :D
2019. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem aki hagyományos katolikus, az nem akar. Az alárendelődik a férjének, de ez azért igencsak nagy felelősséggel jár és nem képes erre minden férfi.
2019. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!