Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem számít megcsalasnak, nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem számít megcsalasnak, nem?

Figyelt kérdés

Jól megvagyok a barátommal, ő dolgozik, és keveset beszélgetünk meg már nem olyan figyelmes pl nem dicsér annyit meg ilyenek.

Félig meddig lesexar.

Na, hát én nem az hogy kelletem magamat de szívesen fogadok bokokat a suliba amiről pl ő nem tud. Szóval én néha vissza mosolygok a pasikra a suliba, ilyen kis bájosan.. Aztán reménykedek ilyenkor hogy oda jön majd és bokol, nyomul stb. És általában jönnek, én meg örülök hogy nőnek érezhetem magam legalább a suliba meg a bulikba mer sokat dicsérnek, kedvesek, figyelmesek.

Ebben az esetben szerintem normális..

Egyébként ezen kívül nincs baj velünk, vagy csak még nem tudok róla xd

Én 18l ő 24f


2019. okt. 9. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha már most tojik a fejedre akkor igenis van baj.
2019. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
18 évesen teljesen felesleges párkapcsolatoskodni, látod, hogy nem vagy rá érett. Szórakozd ki magad.
2019. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Az nem elég baj, hogy kelleted magad más pasiknak?
2019. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

" örülök hogy nőnek érezhetem magam"

Nem nő vagy te, hanem kislány. Az írásképed alapján legalábbis mindenképp, még ha jogilag el is érted a felnőttkort.

2019. okt. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Rázod a popód másoknak mert ők többre tartanak mint a saját barátod, amúgy nincs baj.
2019. okt. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak hogy legyen egy ellenvélemény is

Nem tudom igazából hogy baj e ,de teljesen megérthető ,és szerintem nem megcsalás ,csak jól esik az embernek ha vonzónak látják más férfiak

2019. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2019. okt. 10. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megérthető, persze. Ugye, benne, csak bennem merül fel a kérdés; te mit adsz a barátodnak? Neked ez hogyan esne fordított helyzetben? Szegény lány, elhanyagolják. Ha te csalsz, akkor jujjj, a palid nem figyelt rád, ha ő csal, mocskos disznó..... Pffff. Cafka vahy, kár ezt szépíteni. Nem való neked párkapcsolat. Menj, azt dugasd meg magad, jobb lesz mindenkinek.
2019. okt. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 David82 ***** válasza:
Házasodjatok meg. Már épp itt az ideje, hogy elkötelezzétek magatokat egymás iránt.
2020. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!