Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami lehet a háttérben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami lehet a háttérben? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Egy kicsivel több mint egy hónapja vagyok együtt a barátommal. Nem egy városban lakunk de ő abban a városban dolgozik ahol én lakok. bemutattam a szüleimnek nagyszüleimnek és legtöbbször itt is alszik amikor jön úgy hetente kétszer háromszor. És rátérek a problémára én senkit sem ismerek a családjából egyszer sem mondta, hogy bemutatna a testvéreinek vagy a barátainak persze mesélt rólam de ennyi.

Mesélte, hogy volt olyan vele, hogy az egyik barátja barátnőjével volt alkalmi kapcsolata, meg mesélte, hogy régen szerelmes volt a fodrászába akihez heti szinten jár még most is.

Ha öszinte akarok lenni nem bízom meg benne mert szokott olyanokkal viccelődni, hogy "megyek Erika bugyijába nyulkálni" Erika a fodrásza. Ja és azt mondta, hogy mióta megcsináltatta a mellét nem tetszik neki. De minden képét likolta...

Szóval mit kéne tennem, ne éljem bele magam annyira igaz?



2019. okt. 10. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Te jó ég. Sosem értettem hogy lehet valaki annyira kapcsolatfüggő, hogy ilyen alakokkal beéri...
2019. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ez a nyomorék volt a legjobb a kis környezetedben?
2019. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi februárban leszünk együtt egy éve, én már többször voltam a barátomnál, ő még nálam egyszer sem. Több, mint 100 km van köztünk, viszont hamarosan ő is jön hozzánk.

Az elején nem bíztam benne, hiszen neki is voltak dolgai, meg idősebb is, mint én. Nekünk is voltak/vannak összezördüléseink, a távolság is teszi ezt, főként én problémázok. :D

De ha ilyet mondott volna, akkor tuti visszadobtam volna valami olyat, hogy "ok, akkor én is megyek a Pista gatyájába nyúlkálni" :DDD és ha veszi a lapot és megnyugtat, röhögünk egy jót akkor max annyit mondok erre, hogy figyelj ki is dobnálak emiatt a kijelentés miatt, de most az egyszer szemet hunyok felette, mert tuti nem vagy annyira genyó, hogy mindenkinek bemutattalak és eközben Erikázol meg ha már így megemlítetted válts fordrászt drágám.


Ennyi, legyél kicsit keményebb vele és igenis menj el hozzájuk még most az elején, ha komolyat akarsz, ha meg nem és félsz, akkor dönts úgy, ahogy neked a legjobb! :)

2019. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarod ebbe magad beleélni? Nerm tűnik egy főnyereménynek.
2019. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom, te is a tahókra buksz!
2019. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Erika bugyija:))
2019. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy bunkó proli. Találsz jobbat. (Ő pedig nyúlkáljon, ahol akar.)
2019. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!