Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénz valtoztatta meg ferjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz valtoztatta meg ferjemet?

Figyelt kérdés

Eddig napi 5000 forintot keresett, én gyest meg csaladi potlekot kapok. Haza jott 3 millio forinttal, amit orokolt. Elmentunk boltba, hogy ő vesz nekünk ezt azt. Ő akarta eldonteni, hogy milyen ruhát vesz nekem. En mutattam neki olyat, amilyeneket en hordok. Felpofozott.

Athivta a szuleimet, anyut meg engem lek..rvazott, bar megindokolni nem tudta, aput is felpofozta. Ki akar rakni a kicsivel engem az én házamból, ami a papámé volt, visítva. Színészkedett mindenki előtt. Tegnapig nem volt ilyen, bár akkor is megsertodott napi tobbszor, hogy nem ugy el a rokonsag, ahogy azt ő szeretné.

Apu szerint nagy a szakadék a volt és a jelenlegi anyagi helyzete kozt. Hogy ezt nem birja feldolgozni. Es azt sem, hogy ha van pénze, akkor nem uralkodhat mindenkin. Vagyos senkin. Ezt fitogtatja. Szerintetek is a penztol valtozott meg?


2019. okt. 11. 10:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Csak úgy
2019. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ha csak úgy, akkor indulatkezelési problémára gondolok.
2019. okt. 11. 10:28
 3/31 anonim ***** válasza:
99%
Majd pofára esik hamarosan. Hárommillió forint az semmi, főleg ha ész nélkül költekezik.
2019. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%
Felpofozott meg lekqrvázott? Ráadásul a szüleidet is. Meg ki akar rakni a lakásból, amihez semmi köze? Azonnal elválnék tőle. Súlyos problémák vannak ott.
2019. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Telefonos keresés alapján most a Parndorf Shopping outletben van. Vonattal mehetett...
2019. okt. 11. 10:30
 6/31 anonim ***** válasza:
99%

Három milla kihoz valakiből egy narcopata személyiségzavart? Na ez a kemény, nem a kád széle.

A férjednél van baj bőven, de ez eddig is megvolt, csak most előjött.

2019. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

A 3 millióján tud venni magának egy házat a falutokban.

Az ajtón cseréltess zárat és kérj rendőrségi, orvosi, gyámhatósági segítséget!... mert gondolom ezután egy percet nem akarsz vele élni(?)

2019. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Ez de szar. Egyre fantáziátlanabb témákat találtok ki unalmatokban. Mesélj már, melyik üzletben pofozott fel a párod, aki eddig sohasem bántott?
2019. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Téééényleg, ez a Nazzi! Bakker, én is hülyülök, nem jöttem rá elsőre.
2019. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
És ezek után vele vagy még??
2019. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!